Karambol 2 (1974)

Westernová komedie s dvojníky Hilla a Spencera, něco na způsob Malý unavený Joe, jen méně zábavná, viděl jsem to ale s německým dabingem a ten tomu také nepřidá...

Rande měsíce (2006)

Po letech jsem šel na něco aniž jsem věděl o co vůbec půjde a nebylo to vůbec špatné, vcelku zábavný filmeček s minimem laciných vtipů z prostředí hypermarketu s dobře vybranými typy herců

Vratné lahve (2007)

V současné české tvorbě jistě nadprůměr, v rámci celé tvorby Jana Svěráka z mého pohledu nejméně zajímavý snímek

Nevěrně tvá (1984)

Jedna z nejlepších amerických komedii, kde jsem se místy smíchy válel skoro po podlaze. Prvně jsem viděl v roce 1985.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Za chvíli se tady bude hodnotit deset stupňů ke zlaté...Nevím co bych na to měl hodnotit

Malá Miss Sunshine (2006)

Takový hořko-úsměvný filmík, kde nic nejde tak, jak má jít.

Dobrou Chuť, Mami (1987)

Pěkná černá komedie, v televizi uvedeno jako Dobrou chuť mami

Volavka (2002)

Ano, ve Skryté identitě Scorsese nějaké scény doslova kopíruje, měl ale prý k dispozici pouze původní scénář, samotný film nikdy neviděl, příběh i postavy v jeho podání jsou ale mnohem barvitější, nápaditější, konec pak v každém z filmů vyznívá trochu jinak.

M*A*S*H (1970)

Než jsem si přečetl knihu Richarda Hookera podle které byl film natočen, tak jsem z toho byl dost nadšen, i tak film patří mezi ty lepší adaptace a patří k vrcholům Altmanovi tvorby. Seriál jsem neviděl.