Den matek (1980)

Nebál jsem se, nesmál jsem se..., vraždy v podstatě žádné, jen nechutná maminka a její dva vyšinutí synáčci, k tomu všudypřítomná příšerná hudba....3/10

Ajťáci (2006) (seriál)

Tak jsem viděl druhou série a můžu říci, že kvalitu si seriál až do 4.dílu udržel, při scéně s "gay vozíčkářem" Royem jsem měl pětiminutový záchvat smíchu, poslední 2.díly mi ale přijdou o dost slabší. Další, podobně skvělý seriál, který doporučuji je http://www.csfd.cz/film/132981-father-ted/?podle=data

Medvídek (2007)

Možná ta záporná hodnocení jsou důsledkem toho, že místní osazenstvo je převážně o generaci mladší než hlavní představitelé a přijde jim to nereálné, takový život ale opravdu je...7/10

Waterhole #3 (1967)

Průměrná westernová komedie s, jako vždy, charismatickým Jamesem Coburnem v hlavní roli a s písněmi, vstahujícím se k ději, které provázejí celý film. Ze stejného žánru doporučuji Dívku ze západu, natočenou o 2 roky dříve, kde exceluje v roli večně opilého pistolníka Lee Marvin

Králové ro(c)ku (2006)

Prvních 15 minut skvělých, pak přijde odkaz na Mechanický pomeranč a člověk si říká jaká je to paráda, ...dále už jenom roličky Stillera, Robbinse a sólo Satana a v podstatě už nic jiného co by stálo za zapamatování...

Simpsonovi ve filmu (2007)

Nebylo to špatné, stejně jako není špatný seriál, když to ale porovnám se South Park : Peklo na zemi, tak to jednoznačně prohrává, je to ale asi tím, že nám radši černější humor, kterým South Park rozhodně nešetří, tady jsou asi nejzábavnější úvodní i závěrečné titulky.

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı (1975)

Čtvrtá nejlepší komedie podle imdb, viděl jsem to bez češtiny a přišlo mi to jako průměrná komedie z prostředí vysokoškoláků na turecký způsob

Prachy a smůla (1965)

Parta podvodníčků se rozhodne ukrást tržby určené pro obchodní dům. Bohužel nic nejde tak, jak bylo naplánováno a přichází série nepředvidatelných okolností, která končí zatčením všech aktérů...Bláznivá krimi komedie, která před pár lety to šla v české televizi.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Trochu zklamaní po těch oslavných komentářích, vcelku ale vtipný filmeček se stejnou ústřední dvojicí jako v Soumraku mrtvých a s několika známými tvářemi (potěší třeba dvojrole Billa Baileye známého jako Mannyho z Black Books). Také bývalý James Bond Timothy Dalton se tu vyřádil. Pěkná vražda, ne nepodobná scéně z Přichází satan.

Král Krysa (1965)

Dobrá adaptace románu Jamese Clavella, kde se do děje nevešlo jen pár věcí, která ale tak nevtáhne do děje (jak kniha, tak film) jako s podobným námětem výborný Most přes řeku Kwai