Tajemná vražda na Manhattanu (1993)

Opět jsem se přesvědčil o tom, že filmy s Woodym Allenem mě nudí k smrti. Nemá to drive, koule, jen pointu (občas). To mi k zábavě úplně nestačí.

Velká šestka (2014)

Velice slibně se rozbíhající animák se slabším závěrem. Bymaxe bych taky chtěl.

Castle Rock (2018) (seriál)

Místy až zbytečně zamotaný příběh, který lze jakkoliv ohýbat, aniž by divákovi přišlo něco divné. Tíživá a velmi ponurá atmosféra městečka je díl od dílu patrnější a méně sympatická. Díl od dílu mi přišel Castle rock méně a méně zajímavý. Nakonec jsem jej dokoukal už jen z povinnosti.

Znuděný k smrti (2009) (seriál)

Dal jsem první čtyři díly a další nezvládnu. Vůbec nevím, proč se s něčím takovým někdo točí. Nemá to koule. Znuděný k smrti zkrátka k smrti nudí.

Nesprávní chlápci (2013) (seriál)

Sice to má opravdu spád, ale na úkor přehlednosti a logiky příběhu. Chybějí tomu hlášky.

CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)

Škoda jen, že ve filmu úplně absentují hlášky, jinak jde o příjemnou kravinku.

The Phantom Menace Review (2009) odpad!

Tohle se vážně nedá brát jinak než jako odpad. To už může kdekdo shazovat kdeco, hlavně když je tam pár hlášek. Uniká mi smysl toho všeho.

Úžasná událost (1936)

Zbytečně ukecaná komedie o sympatickém dědici po neznámém strýčkovi. Dnes již velmi ohraný námět dost možná vychází právě z Úžasné události. To ale k vysokému hodnocení nestačí. Faktem je, že jsem se za celou dobu pořádně nezasmál a to bych u komedie asi měl, ne?

Raubíř Ralf (2012)

Fantastický nápad, který nešlo o moc víc zničit, to je Raubíř Ralf. Námět s opravdovým potenciálem tvůrci dokonale zazdili. Přitom diváka nadchne už jen ta myšlenka - příběh o herních postavičkách a jejich přesun do her, kde nemají do dělat. Mohlo by to být skvělé, jenže není. Je to nuda. Zřejmě to akorát chtělo lepší scénáristy..