Plnou parou vzad! (2002)

Viděno snad pětkrát a stále jsem se u některých scén bavil královsky. Rozhodně to není tak špatná komedie, jak by se dalo dle hodnocení usuzovat. Znám haldu mnohem horších s vyšším hodnocením. Navíc ta hlavní slečna z lodi je zatraceně sexy. Snad jedinou chybičku bych viděl v českém dabingu, ale nakonec si na to zvyknete.

Hledáme Ydol (2006)

A já pořád odkud to ta Nova se svýma Superstars má...nebo se film inspiroval na Nově???

Česko Slovensko má talent 3 (2012) (pořad)

Zvláštní, jak může moralizovat GayPorno herec a ještě se u toho tvářit vážně a uraženě. A ta švadlena je kapitola sama pro sebe. Hnus velebnosti. Za tu jednu hvězdu stojí jen páreček Pyco a Prachař.

Transformers 3 (2011)

O poznání lepší díl než dvojka, ale i tak se nemůžu zbavit pocitu, že jednička měla zůstat sirotkem. Na druhou stranu chápu rozhodnutí producentů. A navíc měli Avengers odkud kopírovat...

Transformers (2007)

Bayův nejlepší krok v kariéře. A to pod křídla Stevena Spielberga. A na Transformers je to hodně vidět. Výborné akční scény, které jsou opravdu postřehnutelné lidským okem, takže si je můžete vychutnat plnými doušky. Po Skále a Ostrovu zatím nejlepší film Baye.

Ostrov (2005)

Konečně film Michaela Baye, který má "hlavu a patu" a tolik netrpí syndromem videoklipu MTV. Milé překvapení, které ač s dlouhou stopáží, nenudí a není typicky plné akčních scén, ale pokud nějaká přijde, jako třeba honička na dálnici, tak stojí za to. A ještě musím pochválit výborné "futuristické" kostýmy a parádní hudební doprovod.

Mizerové II (2003)

Nastavovaná kaše. Doslova. Bohužel a škoda. Mizerové II jsou jen o rádoby upgradu prvních Mizerů, avšak příliš okatě a tím pádem nijak zajímavě.

Pearl Harbor (2001)

Mně se to opravdu líbilo. Je to akční, je to romantické, je to Bayovské.

Skála (1996)

Na druhý pokus se mu to povedlo. To, co Michael Bay naznačil u Mizerů, tady dovedl k dokonalosti. Nejlepší a nepřekonatelný film tohoto režiséra, špička v oblasti akčního žánru, plná exklusivního obsazení.

Mizerové (1995)

Celkem vydařená prezentace Michaela Baye a Willa Smithe s nejvíc klišé závěrem.