• Krátkometrážní

Šéfka (2011) (pořad)

Banda kreténů má v absurdních úkolech typu seskok padákem dokázat, že jeden z nich má na to stát se top manažerem (ať už to znamená cokoliv). Na tohle panoptikum dohlíží věčně hysterickej Libor Šula, vyžraná a blbá Ivana Christová, a samozřejmě Nora Mojsejová, která celou soutěž už snad nemůže mít víc v p*či. Takže pokuď máte s kámošema dostatečnou zásobu hulení a nevíte na co kouknout, prakticky nemůžu doporučit nic vhodnějšího. Na co asi v životě nezapomenu jsou epický hádky ze zasedačky s totálně psycho podkresem na hranici slyšitelnosti, kterej celkem slušně tvrdí atmo. Srdcovka

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Kdybych si měl na CSFD vybrat jedinej počin, kterej ohodnotím 5ti hvězdama, bude to tohle

Velkej biják (2007)

Ale jo, je to trochu lepší, než jsem čekal, a rozhodně jsem se u toho po brku nudil míň než u některejch "červenejch" filmů

K.O. Night Show (2012) (pořad) odpad!

Větší p*čovina než wrestling vážně neexistuje, tohle prostě asi nikdy nepochopím.

City Island (2009)

Americká rodinná komedie, která mě nijak zvlášť nepobavila, ale ani nenasrala. Těch 100 minut uteklo celkem rychle, takže za 3.

Control (2007)

Původně jsem chtěl dávat 3, nakonec 4 za to, že mi film připomněl, jak jsou/byli joy division skvělý.

Tajemný původ člověka (1996) (TV film) odpad!

Vydržel jsem do půlky. Jenom dokazuje, o kolik byl Darwin dál než spousta lidí 150 let po něm.

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

Jedna z největších pí*ovin, který kdy českej film stvořil, a plivanec do tváře divákovi.

Iveta (2012) (pořad)

Naprosto geniální a nadčasový obraz bývalé hvězdy na ssklonku kariéry, zoufale pokoušející se o poslední comeback, ačkoliv všichni včetně diváků, štábu a snad i samotné Bartošové v skrytu duše ví, že šance na návrat je nulová. A ikony českého showshitu jako Honza Dědek, Janis Sidovský nebo Vláďa Kočandrle tomu jenom dodávají grády. Tleskám