Avalonská střední (2010) (TV film)

Když pominu, že je to úplně pošahaný, tak se na to koukat dá.

Kouzlo přítomného okamžiku (2013)

Opravdu sympatičtí herci, kromě Cassidy, která mi opravdu nesedla a proto mě celkem rozčilovalo, že ho to k ní táhlo. Jinak se na film dalo koukat. V poslední době vidím čím dál více filmů, kdy takhle useknou konec a vy musíte přemýšlet jak to dopadlo. Nemám to ráda. Jsem radši když mi ukáží konec, i kdyby to dopadlo špatně. Takže film hodnotím průměrně.

Láska je láska (2012)

Musím říct, že film mě opravdu mile překvapil. Nečekala jsem, že se mi to bude tak líbit. Bylo to takové skutečné, jen mě opravdu naštval konec...

Určitě, možná (2008)

Celou dobu jsem tak nějak myslela, že bude s April. Ale ukázalo se, že máma jeho dcery je Sarah (Emily). A když to tak vezmete, tak kdyby April tenkrát dal tu knihu, tak by s ní třeba i byl, jenže by potom neměl tu jeho dceru. Všechno by bylo kvůli té knize jinak. Tedy předpokládám to. Proto se mi tento film opravdu líbil. Prostě mě velmi fascinuje, když může být všechno jinak kvůli jediné věci.

Rande s celebritou (2004)

Upřímně jsem si myslela, že to bude blbost, ale film mě opravdu velmi překvapil. Strašně se mi líbil, snad skoro všechno. Obsazení, opravdu vtipné chvíle (opravdu nejednou jsem se zasmála po dlouhé době) a nádherná romantika. Je to takových horších 5 hvězdiček 85%

Film mých snů (2013) (TV film) odpad!

Tak takovou kravinu sem už opravdu dlouho neviděla. Disney chanel sice nikdy neměl nejlepší filmy, ale dalo se na ně koukat, na rozdíl od tohohle. Nechápu ten blbý námět. Jediné dobré na filmu byla herečka Maia Mitchell

Šéfové na zabití (2011)

Tolik jsem se u filmu už dlouho nenasmála. Ironie osudu. Chtěj oddělat tři lidi a podaří se jim, aby jeden z nich zabil druhýho a tím se zbavěj obou. No úžasný námět, palec nahoru!

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Někteří lidi jsou prostě dají odpad! aniž by se na film podívali. Nejsem jeho největší fanoušek, ale musím uznat že zpívat opravdu umí a v životě měl prostě štěstí. Teď je z něj bohužel úplně jiný člověk, než ve filmu.

Rudá jako rubín (2013)

Nevím, jestli bych pochopila o co přesně jde, kdybych předtím nečetla knihu. Sice doufám, že natočí další díl, ale kniha byla opravdu mnohem lepší a stalo se toho v ní mnohem víc. Je to dvouhodinový film a podle mě by toho do něj mohli dát klidně víc a přesto se na něj dokážu podívat klidně vícekrát. Velice se mi libíli herci - všichni. Seděli perfektně na svoje role. A proto dávám 4 hvězdičky

Příšerky z podkroví (2009) odpad!

Film jsme si pustily s kamarádkou, protože už byl stažený a ani jedna jsme ho neviděla. Byl to naprostý děs, divím se, že jsme u toho neusnuly nudou. Uvažovala jsem o jedné hvězdičce za Austina Butlera, ale toto byl opravdu nejvíce nesmyslný film jaký jsem kdy viděla