Amazing Spider-Man (2012)

Milionkrát lepší než předchozí série Spider-man. Úplně ve všem. Zajímavější, romantičtější a sympatičtější herci. Vřele doporučuji

Polapena v síti (2010)

Film mě mile překvapil. Sedmnáctiletá dívka se seznámila po internetu, ale kluk jí o sobě lhal a vynechal fakt, že je ve vězení. Bylo to romantické. Ke všemu její matka která jí nic nedovolovala. Nevím, proč se mi film tak líbil, ale byl zajímavý a poučný. Nevím, proč získal tak špatné hodnocení

Milý Johne (2010)

Mě osobně se film líbil. Dojemné chvíle, romantika a podobně. Jen mě opravdu velice překvapilo, že si našla někoho jinýho. No, sice se to pak celkem vysvětlilo, ale i konec byl nejasný. Vrátili se k sobě? Byli jen přáteli? Myslím, že mohl být lépe vypracovaný závěr.

Proroctví (2009)

Film měl opravdu zajímavý námět, snad ani chvíli jsem neměla chuť film o kousek přetočit, což se cenní. Chýlilo se to k opravdu pěknému a zajímavému konci, jenže. Od té chvíle, kdy byly děti přeneseny kýmsi kdo ví kam mi to přišlo divné. No přiznejte, vůbec se to tam nehodilo! Bylo to mimo všechno, o co v tom filmu šlo. Tedy chápu, že se s těma ,,příšerama" něco stát muselo, protože tam byly v podstatě celý děj, ale něco tak.... děsného jsem nečekala. Zato když se vrátil do NY a nastala apokalypsa, to bylo přesně takové, jaké jsem myslela, že to bude. Ty děti mi přišly zajímavé, jako jak to s nima dopadlo, jen mi to přišlo trochu ujetý. Pochopila jsem to tak, že byly přeneseny na jinou planetu aby lidi nevymřeli a oni založili novou populaci. Napadlo to jen mě, nebo vám taky přijde že byly jako Adam a Eva?

Paranormal Activity 4 (2012)

Musím říct, že mě díl celkem zklamal. Ani jednou jsem se ničeho nelekla ani se nebála, což se mi u PA ještě nestalo. Největší zklamání bylo finále. Nechápu, proč to tak usekli, podle mě má být finále dramatické a super. Ale za sympatické herce jsem se slitovala a dala 1 hvězdičku.

Netvor (2011)

Tento film mě velice zaujal, asi proto, že jsem předtím žádný podobný neviděla. Velmi se mi líbilo obsazení, včetně hlavního herce. Divím se, že má film jen 53%, protože jsem nenašla nic, co mi na něm vadilo.