Fosterovi (2013) (seriál)

Úžasný seriál, úžasné zápletky. Miluju to, moc ráda se na to dívám. Absolutně fandím Callie s Brandonem, ale dost se bojím, že spolu nakonec nebudou. I tak, prostě ten příběh a to co se tam musí řešit jsou takové celkem běžné věci. Mám velmi ráda fantasy seriály, ale tohle je stejně tak úžasné.

Vampire Academy (2014)

Mám pocit, že je to podle knížky, ale nečetla jsem ji a ani to neplánuji. Film tedy nehodnotím jako zfilmovanou knihu. Zaujalo mě to a musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Užila jsem si zamilované příběhy, napětí, prostě vše. Nelituji shlédnutí.

Hra na hraně (2013)

Na film jsem se podívala jen kvuli Justinu Timberlakovi, protože mám ráda jeho filmy. U tohoto jsem trochu zklamaná. Bylo to musím říct celkem nudné, ale zajímavý příběh..

Náš vůdce (2008)

Dneska nás na to poslala škola do kina. Film mě zaujal i přes některé nesympatické herce. Zajímavý námět. 60%

Paralelní světy (2012)

Úžasnej námět, ale... Nevím proč, film mě tak trochu nudil. Sice takový ty momenty na tom rozhraní byly úžasný a romantický, ale to je asi tak vše. Konec měli trochu víc rozvinout. To je asi vše. Průměr

Carrie (2013)

Tak mě osobně se film líbil, hlavní herečka super i Tommy byl fajn, ale zas takovej horor to opravdu nebyl. Vůbec jsem se nebála, akorát teda jak měla Carrie na sobě tu krev tak to bylo trošku nechutný, ale nic extra. Spíš mi to ke konci přišlo takový ironický, že jsem se musela smát. Proto nižší hodnocení.

Babovřesky 2 (2014)

Tak mnohem lepší než první díl. V kině jsem se neskutečně zasmála, takže super

Once (2007)

Dobrej nápad a úžasná píseň Falling slowly, ale ostatní jsem musela přetáčet. Super bylo, že tam byla Češka (která mi teda nebyla moc sympatiská, ale co..) a taky se tam mluvilo česky. Jinak mě film nijak zvlášť nenadchnul.

Děti moje (2011)

Na film jsem se podívala jen kvůli Shailene Woodley. Nemůžu říct, že mě nadchnul, ani že mě úplně zklamal. Průměrný film, který by mě pozdě večer vzhůru neudržel.