alldo.raine

okres Praha

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 20.11.2019  09:22

Fajnová akční jednohubka. Jen už si myslím, že na to začíná být GB trochu starej a oplácanej.

• 24.10.2019  21:59
    George Michael: Freedom (TV film) (2017)

Pro mě moc milé překvapení. O to víc, že jsem ho odhadl velice špatně. Doporučuji všem bez ohledu na vztah k jeho hudbě či jemu samotnému.

• 18.9.2019  10:15

Nejhorší snad je, když ti dva nejsou na scéně. To jsem měl stažené půlky a hlavou pod dekou, co se kde kdy zase stane. A tadruhá scéna na konci s golfovým míčkem. Brrrrrr. Nikdy víc.

• 2.9.2019  10:57

Já tak nějak nevím, co si o tom mám myslet. Přišlo mi to jako jedno velké absurdno. A to se mi na tom líbilo, asi.

• 22.8.2019  09:50

Poezie na filmovém plátně. Kdo si chce užít krásné, láskyplné filmařské porno, musí toto vidět. Koncertní duo, dobové pecky a historia a la Quentin. Co více si přát.

• 18.8.2019  23:00
    John Wick 3 (2019)

Mě tahla jízda baví pořád. A bacha spoiler. Chci už čtyřkuuuuuu.

• 17.8.2019  13:53

Davam 4* za velmi zajimavy scenar, se kterym se u westernoveho zanru nepotkate.

• 1.8.2019  10:05

Chrocht! Bravurní finále, u kterého mi necelé tři hodinky přišly jak 5 minut. Děkuji. Bylo mi s Vámi dobře, Avengeři.

• 30.7.2019  11:34
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Jako pane Vetchý, klobouček. Hrál jsem na vesnici fotbal, navíc i s klukama, kteří vystupují v tomto seriálu. Blíže skutečnosti už to snad být nemůže. Jak já se nasmál.

• 11.7.2019  15:41

Perfektní vybalancované zpracování. Dobové záběry parádní a to včetně původního komentáře u jeho nejlepších gólů. Jako člověka jsem ho nikdy neměl rád, ale fotbalově to byl opravdu Bůh.

• 26.6.2019  13:59
    Pustina (TV seriál) (2016)

Nemůžu jinak. V českých končinách toto nemá obdoby. Herecké výkony na Oskara. Od řidiče autobusu po všechny kluky v děcáku. Lokality takové, že by se z nich dal udělat dokument největší stoky v ČR. Kamera, režie, scénář. Prostě paráda. Nakonec ale musím nad to vše vyzdvihnout Zuzanu Stivínovou a Jaroslava Duška. Ti jednou neskutečný věci.

• 19.6.2019  10:49

Za mě velké zklamání. Obrovský potenciál a nakonec klasická tuctovka bez jakéhokoli nápadu, zvratu. Nic. Za mě drama v žádném případě.

• 18.3.2019  10:46
    Creed II (2018)

Nenadchne, neurazí. Asi tak. Na mě už je tam těch řečí až moc. A popravdě, po tolik dílech už je to pořád to samé dokola.

• 7.3.2019  12:21
    Aquaman (2018)

Pořád lepší než Kápo Amerika. Ta imaginace je dobrej trip.

• 6.3.2019  10:01

Balzám na duši. Krásný, dojemný příběh o hledání si cesty jednoho k druhému, přičemž na konci vznikne (spoiler) přátelství. Viggo Mortensen je pán a již po několikáté ukázal, jak obrovský talent v sobě má.

• 5.3.2019  13:01
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Další důkaz toho, že Netflix jde co se týče tvorby strmě nahoru. Kvalitní teen-drama, decentně a trefně protkané klasickými klišé a vtípky.

• 2.3.2019  10:28

Byl sem na hraně, ale ten konec to za mě rozsekl. Začátek dobrý, ale pak z toho byla taková polízanice, že jsem nevěděl kde mi hlava stojí. Navíc prostě nemám rád, když čekám na velké finále a ono nic. Co velké finále, alespoň nějaké finále, a ono stejně nic. Nicméně atmoška na pitevně byla jak na trní a už jen kvůli ní to stojí za to vidět. Přeci jen to má délku jak dva díly jiného seriálu na pitevně, tak to snad oželíte.

• 1.3.2019  09:46

Za mě ještě o chlup zajímavější a propracovanější než první díl. Sice stále mnoho neznámého, na to kolik už by se toho mělo stát, ale ta propracovanost mě baví. Paradoxně mě nejméně baví postava Credence, nicméně příchod JD byla dobrá věc a série se tak pěkně rozjela. Jiank děkuji za nostalgický návrat do Bradavic.

• 27.2.2019  13:07

Kdo by zapomněl na legendární úvodní proslovy Paula Bettanyho.

• 27.2.2019  13:05
    Velká země (1958)

Miluji westerny a čím dal tím častěji zjišťuji, že se mi zamlouvají i newesternové kovbojky:). Toto je zářný příklad. Žádné divoké přestřelky, saloonové pranice. Spíše to připomíná Sněžnou řeku s Douglasem, ale není to absolutně vůbec na škoda. A hlavně se nenechte odradit to časovou délkou. S GP a JS Vám to za krásné hudby, širých plání a mokřin, uteče jak voda.

• 25.2.2019  09:51

Za mě o dost slabší než například Bang Bang club. Tohle ve mně po skončení filmu žádnou velkou stopu nezanechalo. Spíše to místy dost nudilo.

• 24.2.2019  10:08

Není to tak špatné jak se zdá. I když velkou měrou za to může velmi koukátelná Jennifer Garner. Čekal jsem průser a nakonec se na to i dalo koukat. Slabší akčňak, klasická pletka, ale tak nějak se na ten nasranej ksicht JG koukat dá a věříte jí ho. Asi mezi pauzami na kafe vyzvedávala Bena bo barech.

• 18.2.2019  13:23
    Papírový dům (TV seriál) (2017)

První díl nic. Dal sem seroš na měsíc k ledu, abych se k němu pak vrátil a profofroval tou jízdou za jeden víkend. Po prvním, za mě nic neříkajícím, byť nutným díle, se rozjedou velký psychologický bomby, kterým u mě jasně vévodí Pedro Alonso alias Berlin. Tím vůbec nechci říct, že by někdo kdo ví jak zaostával, ba naopak, ale z něj mám úplnou husinu. Bravo španěláci jedni ušatí, Netflix zabodoval.

• 15.2.2019  11:51
    Polar (2019)

John Wick v důchodu. Jen mu nevzali auto a nezabili psa. Ale co hůř, chtěli mu vzít penzi. Ízy 5*.

• 15.2.2019  09:39
    Robin Hood (2018)

Jako jo, příběh 0, herecké výkony 0, ale ta akce a výpravfa mě docela bavily, takže jako za mě spíš béčkovou jednohubku sem si to docela užil. Ale pokračování bych vynechal. Nebo vyměnit Egertona za někoho jiného.

• 7.2.2019  13:47
    The Punisher (TV seriál) (2017)

U komiksovek je to takřka vždy jen o tom, jak mi sedne hlavní hrdina, protože ostatní ve většině hrají druhé, spíš možná tak páté housle. Tady mi sednul, protože JB byl pro tuto roli snad stvořen. Jsem rád že sem sjel první sezónu v době, kdy jsem měl celkem pozitvní náladu. V opačném případě bych taky mohl potřebovat sem tam blicí pytlíky:). Za mě o parník zajímavější než Daredevil. Ale jak říkám, ostatní jsem snad ani nevnímal. Liebe o ničem, Medani jakbysmet. Jen ti záporáci nebyli k zahození, nejvíce pak (SPOILER!) ke konci série, ha.

• 30.1.2019  10:33

Je to těžké, když předešlé provedení bylo tak dobré. Mluvím samozřejmě o provedení od Finchera. Skandinávská verze se mi moc nelíbila. Nicméně toto je slabší i jak skandinávská verze. Herecky mi to připadá velmi špatné, oba hlavní hrdinové, a stejně tak i záporáci, kteří se spíše svými výrazy hodí do bondovky ze 70 let. Nicméně ani dějově mě to nikterak nevtáhlo. To ale bude spíš tím, že jsem četl knihu a tak mě film moc nepřekvapil. Snad v budoucnu sáhnou opět po Fincherovi.

• 14.1.2019  10:08
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Tohle je velká lahůdka. Blade runner v krátkém seriálu. Vizuálno že mě z toho až smysly přechází. Kinnaman na hranici svých dosavadních možností.

• 12.1.2019  15:32

Tak nějak průhledné. Scénář dost slabý, nicméně herecky na jedničku. Každý kdo zde má svou roli se jí chopí se ctí a koukáte tak na pocivého Maigreta. A že jsem byl před začátkem velmi skeptický ohledně Beana aka detektiva.

• 9.1.2019  12:50
    Venom (2018)

Já si tuhle jízdu s Hardym moc užil. One man show a vůbec mi to nevadilo. Pardon, Two men show s Venomem. Efekty a akce parádní. Fight ufonů lahůdka. BTW konec ve večerce byl výbornej.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14