Velká svatba (2013)

Ak si potrpíte na veľké hollywoodske hviezdy pod jednou strechou a čakáte originálnu svadobnú komédiu plnú neošúchaných nápadov a duchaplných gagov tak budete spokojný tak ako ja 70%.

Temné nebe (2013)

Za málo peňazí veľa muziky + mráz po chrbte 80%.

Pád Bílého domu (2013)

Elektrizujúci akčný thriller neprináša nič prevratné a jeho dej je vcelku predvídateľný,ale napriek tomu si udržal moju pozornosť a rozhodne ma nenudil.Možno aj vdaka strhujúcemu výkonu Butlera ktorému podobné heroické postavy pristanú.Neberte film príliš vážne,odpustite mu ubíjajúci patriotizmus a užijete si pekelnú jazdu 90%.

Stoupenci zla (2013) (seriál)

Výborný seriál ktorý už od prvej časti ide na plné tempo a každou dalšou časťou to tempo zvyšuje až sa dostaneme ku grandioznemu koncu prvej série a mne neostáva nič iné len počítať dni kým nezačne druhá.Ešte k hercom Bacon na 100%,Purefoy100%,ostatní na 95% a celá séria na 95%.

Ten, kdo stojí v koutě (2012)

Zbožňujem prekvapenia a toto ma prekvapilo na plnej čiare.Je to milé,úprimne a odkrýva to holú pravdu že aj autsajder je len človek ktorý potrebuje lásku a priateľov ktorým sa môže zveriť 100%.

Lesní duch (2013)

DOKONALI HOROR!!!!Viac nemám čo povedať 100%.

Dávám tomu rok (2013)

Svadbou sa väčšina romantických filmov končí,no režisér Dan Mazer ňou len začína.A s chuťou rúca aj dalšie žánrové klišé.Príbeh vystaval hlavne na slede vtipných gagov ktoré často ženie do extrému a príliš sa nezdržiava emocionálnou hlbkou postáv,čo robí s tohoto filmu skvelú zábavu 80%.

Vedlejší účinky (2013)

Skvelo obsadený a originálne nasnímaný film farbisto líči čo všetko môžu napáchať vedľajšie účinky piluliek,ktoré mali pôvodne pomôcť.A aká krehká je hranica medzi zdravou a narušenou mysľou.Poctivý triler plný prekvapení a zvratov zároveň v spodnom pláne varuje pred dravými praktikami farmaceutických spoločností a hazardovaním s duševným zdravím pacientov 80%.

Metro (2013)

Keby tento film vyšiel pod taktovkou usa alebo kanady tak by tu bolo odpadov ako húb po daždi ale kedže je ruský tak odpustíme všetke chyby a dáme tomu najvyššie hodnotenia,pekní dôkaz toho že väčšina ľudí na čsfd je zaujatá proti amíkom!!!A teraz k filmu,efekty ako z rokov sedemdesiatych,herci na to sa je škoda vyjadrovať,dialogy no pravdu povediac mne sa zdalo že sa tam opakovali tri možno štyri vety stále dookola a to(My tu zomrieme,My to zvládneme,Mám tam dcéru pomôžte mi,Tvoja žena na teba s.rie tak to pochop)to je všetko čo sa týka dialogova a na koniec príbeh,no ten bol skoro na komplet skopírovaný z filmu Denné svetlo(film kde hral STALLONE)nebudem až taký zlý a dám aspoň 20% za snahu.