Ben 10 (2005) (seriál) odpad!

Něco na styl pokémon a animované filmy dohromady + Averengers v 1 osob+ malého kluka. nechutný scénář, blbě to vypadá. Kdyby mi bylo 9-13 tak možná jo, ale jinak je to totální odpad.

Bitva o Sevastopol (2015)

Jeden z nejméně povedených válečných filmů. Nudný, táhlý, nezajímavý se špatnými scénáři. Tenhle s klidným srdcem vynechte. Je zde ucházející kamera a celkem dobrá výprava.

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film)

V tom filmu se nic nedělo. Špatná kamera, špatně zrežírované scény. Prostě to nestojí za to se na to podívat. Neztracejte tím čas. Přečtěte si radši na Wiki bitvu na Bílé hoře, stavovské povstání a exekuci 27 českých pánů a budete mít lepší zážitek. Jo a hlavní vypravěčka má fakt nepříjemný hlas a mluví furt zcesty.

Cesta do vesmíru (2015)

Neskutečně vizuálně krásný film, který vás doslovba nadchne. Pro vanoušky vesmíru je to úplná nutnost!

Cirque du Soleil: Delirium (2008) (divadelní záznam)

Z vystoupení Cirque du Soleil se tají dech. To, co tito umělci dokáží je neuvěřitelné!

Čarovný kamínek (2019) (TV film) odpad!

Nejlepší na pohádce byla poslední věta, ta byla krásná. Jinak to nestojí za zhlédnutí.

Černé díry: Horizont poznání (2020)

Krásné záběry, občas zvláštní střihy. Paralelní linie příběhu daly trochu zabrat na pochopení. Film byl velice zdlouhavý a ačkoli přinášel dokumentaci historických milníků astronomie, tak nudil a přáli jste si, aby byl konec.