• Thriller

Utažení (2020) odpad!

Nechápu, jak se tato sračka mohla dostat do amerických kin? Hnusný dům, hnusná děcka a jeblá vychovatelka. 💩💩💩💩💩

Tunel (2019)

V Norsku je 1100 tunelů. Pokud jsou všechny v takovém stavu, tak potěš Pánbůh. SPOILER: celý tunel řídí jediná operátorka ZTP/P. Spousty lidí uvězněných v tunelu zachraňuje jediný záchranář, ostatní stojí před tunelem a čekají. Když osamocenému záchranáři docházejí síly, jde ho zachránit jeho stará, servírka z místního bistra. Pokud by nebyla v tunelu dcera záchranáře i on by stál před tunelem a čekal, až vše přejde :-) :-) :-) Strašné. Do Norska nikdy nepojedu :-)

Rig 45 - Season 2 (2020) (série)

Divný konec. Druhá série horší než první...

Kóma (2019)

Pane Bože, já zase naletěl na hodnocení! To zase byla sračka! Nesmyslný příběh, mizerné akční scény..... Za efekty 20%, víc si to nezaslouží!

Mořská horečka (2019)

Taková zahraniční spolupráce a taková sračka? Spíše nesympatické postavy, žádné hollywoodské triky a jediná akční scéna, jsou prasklé bulvy námořníka... OBSAH: Skupina rybářů se vydává na plavbu a v rámci biologického výzkumu vezmou na palubu i mladou vědkyni. Když jejich loď uvízne na mělčině, začne pronikat trupem neznámý sliz. Brzy pochopí, že nemají kam uniknout a něco na ně čeká ve vodě.

47 Hours (2019) odpad!

Amatérské každým coulem. Ty děsné herecké výkony. Nejhorší byly ty jejich matky, ty snad hrály poprvé! Žádné napětí, žádná krev a obětech se jen mluví...💩💩💩💩💩 OBSAH: Dvě kamarádky stráví večer procházením internetu a to hledáním děsivých příběhů. Na jednom místě narazí na online hru, ve které je v sázce jejich život.

Snatchers (2019)

Mimozemšťani - spíše tragédie. K popukání to také nebylo. Čekal jsem víc.

Supernova (2019)

Přestože mám v Polsku rodinu, vím jedno, nikdy nepojedu do PL na dovolenou sám, nebo na neznámé místo, či na vesnici.... co polský film, to šílené situace, které se tam dějí. Většina jsou natočeny dle skutečných událostí, jako např. (LYNČ 2011). Policie je tam naprosto k ničemu, jak vidíme i v tomto filmu.

Detention (2019)

Málo horrorových scén a triků, film je spíše politický, o totalitě, zakázaných knihách a disidentech. A politické filmy nesnáším!