• Thriller

Smrtící posedlost (2019)

Ten manžel byl ale hňup. A ta jeho kráva měla řidičák? To snad né? :-) 50% OBSAH: Rodinka vyrazila autem na návštěvu k rodičům. Velmi sebevědomý otec rodiny nedodržuje dopravní předpisy a neustále najíždí na řidiče minivanu. Jeho drzost však nebyla nepotrestána a minivan ho začne pronásledovat.

1BR (2019)

Dobrý film. Ani nevím, co bych udělal, kdybych se dostal do takové situace. Každopádně bych vraždil, vraždil a vraždil!

You Rang, M'Lord? (1988) (seriál)

Vtipný seriál, udělal jsem si maratón a podíval se na všechny čtyři série. Skvělí herci.👍👍👍👍👍 Ale viděl jsem S04E6 jako poslední, to je fakt konec? Nějaké nedokončené. :-(

Katastrofa (2019) (seriál)

Zajímavý seriál o tom, jak parta děcek jde sprejovat do továrny, kde je posléze výbuch a zřítí se celá budova. Kouká i ségra a nonstop říká:" Bože, kde vzali tolik ošklivých herců?"....no co už Velká Británie se nezapře. :-) 50%

Jeskyně (2019) odpad!

Další sračka mířící do kin. Vyloženě televizní spíše dokumentární film. Modlení a jen kecy, kecy a kecy! Ukázka neschopnosti thajských záchranářů. Bez zahraničních potápěčů, by do dneška seděli před jeskyni. 💩💩💩💩💩

Země a krev (2020) odpad!

Říkal jsem si, to bude paráda. Pila plná zaměstnaných trestanců a přijede drogová mafie. To bude akce. Pily řezající těla, valící se klády...masakr. Vše ale dopadlo úplně jinak. Trapné akce a ke všemu hluchoněmá kráva, která celý život žije v lese a nemá žádnou kondičku, neumí používat zbraň a ke všemu je šeredná jako její fotr.

Eksiteu (2019)

Jižní Korea opět nezklamala. Akční- katastrofický film, jak má být. Napětí, akce, dobré herecké výkony a plyn vypadal opravdově. Já se konečně bavil!

Fantasy Island (2020)

Takový krásný ostrov a tak to zmrvit. Na konci filmu jsem se už zrácel, čí je to vlastně fantazie a co je fantazie a realita... A pokud jsem dobře chápal, tak ta dlouhovlasá blondýna byla the best kočka školy? To nemysleli vážně?

The Dare (2019)

Kupodivu jsem velice chápal únosce a i jsem mu fandil. Já bych se mstil hlava nehlava. :-) Některé záběry byly fakt hnusné.

Life Like (2019)

Já jsem při sledování filmu doslova pěnil. Manžel zdědí majetek, firmu, velký dům se služebnictvem. Jeho manželka služebnictvo propustí a pak si jen neustále stěžuje - záběr první manželka leží v posteli, nic nedělá, je tak líná, že neudělá ani snídani, ale je utahaná. Záběr další, manžel jde do práce a stará opět leží v posteli, další záběr, ona opět v posteli, nemá chuť ani na sex, je přece utahaná....Manžel ji obstará robota, ale ona si dále nonstop stěžuje..... Taková kráva by potřebovala přes držku a né robota!!!