Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Z některých údajů jsem byl šokován. Že "moudrý" člověk plundruje zemi, není žádné tajemství, ale v takové míře, že za 12 let se budou lidé potýkat s nedostatkem vody. je vidět, že se brzy splní Zjevení 11:18. 100%

Kick-Ass (2010)

Komentář "Godhaj". 37%

Pí a jeho život (2012)

Začátek nuda, vypl jsem to u scény, kdy se člun s Pí a zebrou otočil vzhůru nohama, a když se vrátil pak zpátky a v něm byla pořád nepřipoutaná zebra. 25%

Třetí přání (1960) (divadelní záznam)

Hezká hra o tom, že pořád něco chceme a myslíme si, že se budeme mít líp, a když to máme, tak se máme nakonec hůř a chceme, aby to bylo jako dřív, kdy jsme spokojení nebyly, ale teď by jsme za to dali kde co. 78%

Warrior (2011)

Druhá půlka filmu byla tak stupidní, hlavně konec.23%

Mrtvý muž (1995)

Nudnej mix Tance s vlky a Tenkrát na západě s otřesnou hudbou a šílenýma úvodníma 5 minutama.36%

Muž z oceli (2013)

Filmu bych dal 70%, kdybych jako kluk nekoukal na supermana, ale tady je skoro vše špatně. Co? To si přečtěte v jiných komentářích. Měli z toho udělat radši dva filmy.

Tenká modrá linie (1995) (seriál)

První série 80%, druhé dávám 100% za inspektora Grima. Jeho hlášky na ženy jsou perfektní, vše vrcholí 6. dílem 2. série scénou, kdy mu někdo naboural auto. 90%

Mighty Boosh (2004) (seriál)

Berry a Fielding z IT mě určitě potěšili. Nejlepší byly úvodní promluvy, jinak seriál, u kterého jsem se zasmál občas . Po 1. sérii 62%.

Zadaní Žádaní Zklamaní (2009) (seriál)

Pro mě spíše komediální, než dramatický skvělý seriál, který doporučuji shlédnout všem. Neumím si představit, jak bych prožíval svou svatbu se ženou, o které vím, že umírá. 86%.