Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Z perfektní dvojky se stala trojice, která už tak perfektní není a film tím i trochu trpí. 75%.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

pohádka pro děti. První tři jsem neviděl a ani je po shlédnutí 4 vidět nechci. Se smrtonosnou zbraní ( Gibsna moc nemusím ), se to absolutně nedá srovnat. 40% je za 4 až moc.

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Jedno z mála pokračování, které je lepší než to první. Scéna v obýváku na začátku filmu mi hned napověděla, že tento díl bude ještě lepší, ukecaný svědek a hlavně scéna na záchodě, to vše mě ohromně pobavilo a Gibson a Glover jsou perfektní dvojka.95%

Policajt v Beverly Hills II (1987)

4 hvězdičky dávám nakonec za výbornou scénku, jak Eddiho kolegové lezou přes zeď. U té jsem se mohl potrhat smíchy.

Láska s rizikem (2003)

jednu hvězdičku dávám za to, jak Justin Bartha zahrál svou roli, jinak absolutní odpad!

Zrození Planety opic (2011)

Moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale jsem velice mile překvapen, jak je pěkně zpracovaný a čím déle jsem se díval, tím se mi film líbil stále víc Takže neváhám dát 85%. A taky hudba velmi výstižná.

Smrtonosná zbraň (1987)

tento film splňoval od začátku vše, co jsem od tohoto druhu filmu očekával, ale závěrečných 5 minut tohoto filmu mně přišll trochu přehnaných a proto hodnotím 80%