X-Men (2000)

Na rozdíl od Avengers se tento film vyvarovat trapnému humoru, triky se mi taky líbili a Jackman s vizáží podobnou Eastwoodovi taktéž. 76%

Trabantem napříč Afrikou (2011)

Zajímavej dokument. Možná by bylo lepší jej udělat trochu podrobnější. Oceňuji jejich zápal a odvahu. 80%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Holmesa jsem asi před deseti lety četl. Nejlepší zpracování je podle mého s Jeremy Brettem, seriál byl horší, ale toto, co natočili s Downem Jr., to je hrůza. Styl, který zvolili (modernější) k Holmesovi ani zdaleka nepasuje a evidentně si tvůrci spletly žánr, protože tento styl zpracování se hodí spíš do akčního filmu, než k osobě, která řeší případy dedukcí. 22%

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Zajímavý, spíše oddychově než dramaticky natočený seriál se špetkou humoru, ale nic zvlášť velkého se zde nekoná. Nejvíc se mi líbil 1., 4. a 10. díl. Za první sérii 67%

Mr. Brooks (2007)

Výborný thriller s Kevinem, který zde podal jeden z nejlepších výkonů. Líbil se mi i William hurt a Demi Moore. Nejlepší scény: 1. na hřbitově, když chlapíkovi rozsekne krk lopatou, 2. když ke konci telefonuje s Demi, a 3.scéna s dcerou v pokoji je perfektní závěr, který jsem zbaštil i s navijákem (Všechny je třeba vidět v originálním jazyce). Málem bych zapomněl na výbornou hudbu. Viděno po delší době a klobouk dolů, jak si Kevin do posledního detailu vychutnává každý svůj vražedný kousek. 100%

Obraz (1964) (TV film)

Perfektní komedie, Brodský hraje nerváka perfektně. Kdyby to hrál místo něj Sovák (Chalupáři), tak by to nemělo vůbec chybu. 93%

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Moje 2500 hodnocení a jsem mírně zklamán. Mafiánské filmy z 20. let 20. století mám rád a čekal jsem to i od tohoto seriálu. První díl dokázal pěkně navnadit, že se děj pěkně od začátku rozjede, ale v následujících pěti dílech se neděje skoro nic. čekal jsem něco ve stylu Neúplatní či Cesta do pekel, místo toho je to spíše seriál z prostředí bordelů, o prostitutkách a s přibývajícím časem mi bylo čím dál víc jedno, co se komu stane, nebo, co se jak zvrtne. Škoda. 68%

Páteční večeře (2011) (seriál)

Plus za greig, občas jsem se zasmál, ale jinak otravný seriál s praštěnou babkou, sousedem, umocněno asi trochu více postiženým otcem, který to evidentně nemá v hlavě v pořádku. Synové si neustále do všeho sypou sůl, což přestává být za chvíli vtipné.43%