3 dny na zabití (2014)

Pohodlně se usaďte, rozdělejte si lahvinku dobrého vína a užijte si tento film. Stejně jako v sérii Taxi i zde skvěle fungoval Bessonův smysl pro humor, film svižně ubíhá, akce taky nebyla rozhodně špatná. Costner si vybral dne mého další skvělou roli a po sedmi letech zase dávám filmu (nepočítám minisériiHatfieldovi a McCoyovi ) plný počet. Co my film trochu kazilo byla Amber Heard, které jsem drsňačku nevěřil a trochu urychlené napravení vztahů mezi otcem a dcerou. 93%

O vysoké věži (1978) (TV film)

Hódně slabá verze večerníčku. Takhle blbě hrát Hrušínského jsem ještě neviděl a doufám, že ani neuvidím. 20%

Nejkrásnější věk (1968)

film šel ze dvou hvězd k jedné, a nebýt Šebánka, tak jsem to vypnul, ale ve druhé půly díky němu se film rozjel a asi posledních třicet minut jsem se dost bavil. Škoda, že nebyl tak zábavný celý film. 60%

Psí kus (2005) (TV film)

Opravdu povedená komedie se spoustou psích hlášek. Ústřední čtveřice herců na výbornou. 85%

Chlap jak hora (1960)

Jediný, na co se ve filmu dalo dívat, byly scény okolo svatby, jestli se vezmou nebo ne. " Taková hanba. Taková hanba. My sme tuhle s maminkou chodili čtyři roky, než jsem si něco dovolil." "Však už jsem z toho byla celá zoufalá." 36%

Hry lásky šálivé (1971)

V první povídce Výborný Kopecký, ale byla horší než druhá povídka, u které jsem se mimo výborných herců i příjemně bavil. 77% celkově.

Případ Barnabáš Kos (1964)

Film jako takový zpracováním tak 40%, ale u komedie očekávám, že se alespoň občas zasměju, ale zde jsem se za 44 minut ani nepousmál, nebylo čemu. A za to hvězda dolů.

Pět hříšníků (1964)

První povídka slušná, další dvě nekoukatelné kvůli šílenému zpracování a hudbě, čtvrtou jsem nedokoukal. 17%

Mladé víno (1986)

Na podobné téma už jsem viděl lépe napsané filmy, a ani herci to nevytrhnou. 45%