Raymonda má každý rád (1996) (seriál)

výborně napsaný americký seriál o americké rodince a jejich rodičích, se kterými řeší jeden problém za druhým. Raymondovi rodiče jsou perfektní. Viděno 13. Dílů zatím. 80%

Dr. No (1962)

Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit. Sice jsem překvapen, kolika chyb jsem se při této misi dopustil ( myslel jsem, že jich bylo míň). Citace "No, nejsme všichni géniové, že", ale poradil jsem si s tím velmi dobře. Connery mě ztvárnil taky výborně. 73%

Takoví normální mimozemšťané (1996) (seriál)

Nápad výborný, občas jsem se opravdu bavil, ale tvůrci si s tímto nápadem mohli vyhrát víc. Viděno 20. dílů. 67%

Báječný hotel Marigold (2011)

Dev Patel má ale štěstí. Nejdřív si zahraje s kočkou Freidou Pinto v Milionáři, se kterou se myslím i zasnoubil a tady hraje s další kočkou Tenau Desae. Jinak pohodový film z mé oblíbené Indie se skvělou místní hudnou v podání Thomase Newmana. který mě opět nezklamal. Jel bych tam hned. 80%

Ďáblův advokát (1997)

Tak tohle jsem nějak nepochopil, hlavně ten závěr. Al Pacino někdy vypadal jako Ďábel, a měl skvělej bejvák. 45%

Za zvuků hudby (1965)

Muzikály nevyhledávám. Tento byl však před několika týdny v top žebříčku nejlepších filmů, a proto jsem se rozhodl se na něj podívat. Z 60 let jsem viděl aspoň dva a ani jeden mě kupodivu nezklamal, dokonce se mi líbily, ale tento je nejlepší, co jsem viděl. Krásné písně zpívané skvělou Julií Andrews, Výborně sladěná romantika, hudba, komedie i drama, děti mi zde, na rozdíl od většiny amerických vyžraných rozmazlenců, nelezly na nervy a jako bonus nádherná příroda, kterou budu mít snad možnost vidět už příští rok v létě. Taky by se mi z tohoto kraje nechtělo. 100%