Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 9 bodů
One_Real
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Fantasy
film
seriál
pořad
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Počátek
(2010)
Nedotknutelní
(2011)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Všemocný
(2011)
Sedm statečných
(1960)
Góóól!
(2005)
Sexbomba od vedle
(2004)
Hlavně nezávazně
(2011)
Vlk z Wall Street
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(15)
Céčko
sophinocka
MOONKey1
Detoxer
Zembo81
Forsbi
f7r
Joey(1)
Kopyyy
Miky10
Johnny.cz
sergio279
FabregasCesc
Viktor11
Honzaaa5
Časové pásmo bylo změněno