Baba na zabití (2003)

Chcete se zbavit babičky? Radši to nedělejte, mohlo by se vám to vymstít. Toto je dobrý námět na film, ale vzešla z něj jen průměrná komedie, kterou nezachránil ani Ben Stiller.

Santa je úchyl! (2003)

Tak takhle se vydělává na živobytí!!!!!!!!!!!

Tváří v tvář (1997)

Dokonalý akční thriller s Cagem, Travoltou a s režii Johna Woo! Není, co dodat. Absoluturium!!!

Miluj mě, prosím (2004)

Film o lásce s kapkou dramatu. Dokonalá kombinace ne? A pokud vás nezaujme styl filmu, tak věřte, že Diane se o to rozhodně postará, jak tělem, tak filmovým uměním!!!

Lovci pokladů (2004)

Chcete se vydat za dobrodružstvím, najít poklad a možná najít životní lásku, tak tohle je recept?! Film sice obsahuje chyby, které si všimne i začátečník mezi laiky, ale příběh a děj nevázne a o akci také není nouze.

Kriminálka Kolín (1999) (seriál) odpad!

Není třeba něco dodávat k tomuto seriálu!

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Pokud zhlédnete příběhy, které režíroval Tarantino hned si tento seriál zamilujete, ale i ostatní režiséři si vedli skvěle. Metody zjištění pachatele jsou velice reálné a pokud nejste put'ky, které hledají chyby ve filmech a seriálech za každou cenu, budete se zaručeně bavit božsky.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Rozhodně výborný krimi seriál se zajímavými případy, ale svého rivala v Las Vegas nepřekoná, ale rozhodně je to skvělé krimi, u kterého se nudit nebudete!