...a bude hůř (2007)

Autentický způsob natočení, neznámí herci (víceméně), dobová hudba a jednoduchej, ale pěknej děj. Film měl tu správnou atmosféru, kterou se nepodaří navodit kdejakýmu borcovi z USA a ten správnej look undergroundu té doby. Palec nahoru.

Adamova jablka (2005)

A tak se nám Ivánek a Adámek zpárovali. Klucí jako bucí. Každopádně dost jinej film, než na který jsem zvyklý z dánské produkce, ale už obsazení Ulrika Thomsena a Madse Mikkelsena zaručuje nadstandartní filmový zážitek. Co se týče samotného filmu, tak ten se musí teprve vstřebat a pak se uvidí. Film z pěkného prosředí a se zajímavým námětem, kvalitním hereckým obsazením a pěknými výkony. To vše zde je ale nejspíš sem to uplně nepobral. Uvidíme příště. Prozatím tři puntíky. Další zhlédnutí bude nutné.

Agent bez minulosti (2002)

Budoucí díly jsou na tom o něco lépe, ale i tak veselá podívaná plná akce a napětí.

Akt (1997) (divadelní záznam)

Moje první zkušenost s Cimmrmanem. A musím říct, že příjemná

Alone I Play (2007) (koncert)

Tak trochu jinak pojaté písně a rarity od korn a Jonathana. Má to nápad a akustický koncert korn, tomu nehrabe ani na koule... Skvělý hudební zážitek, se spoustou hostů, jenž svým nástrojům vládnou jak Ron Jeremy svýmu péru...

Amélie z Montmartru (2001)

Jak tak koukám tak Frantíci jsou mi ale pošahaný:) Ale i přes to dokázali natočit opravdu velmi silný a kvalitní snímek. A abych pravdu řekl, k Amélii sem přistupoval opravdu skepticky a jen těžko sem si dokázal představit, že ve mě film vyvolá tolik pocitů a navodí takovou příjemnou pozitivní náladu. Snímek o dívce, která se stará o spoustu lidí kolem sebe, o dívce která chce pomáhat a které skoro nezbývá čas na svůj vlastní život. . Opravdu, klobouk dolů. Ato nezmiňuji hudbu a ani herecký výkon Amélie. To je samozřejmost.

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

O stupínek lepší a zajímavější než první série. Výkony víceméně stejné, takže dobrý. Trochu větší prostor doktorovi a byl bych šťastnější.. Ale super zábava.

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Nejslabší ze série, ale přes to se na to pěkně kouká a Jessica zase vede. Ona tomu dává ten správnej nádech..