Otravný pomeranč (2009) (seriál)

Otravný, ale opravdu velice otravný pomeranč.

Tohle je Sparta! (2008)

Kde jsou ty časy, když parodie byla parodie a ne stupidní přehlídka stupidních ohranejch fórů. Jeden puntík za..... Ani nevim za co.Snad jen kozy Carmen.

Drive (2011)

Kdo by čekal, že v tak nenápadném a růžově podepsaném snímku, bude tolik síly. Pěkně svižné, gradující a napínavé. Povinnost vidět.

Tři dny ke svobodě (2010)

Až na to , že sem viděl film s CZ dabingem a Russell měl hlas jako když v pořadu Partička dabovali pobřežní hlídku to docela šlo. Těžko říct, jestli se tomu co je nakonci dá říct svoboda, ale budiž.

Správci osudu (2011)

Až potkám týpka v čepici, hned mu jí natáhnu a sjedu ho, že kvůli němu nejsem někde v kanclíku s platem majícím 5 cifer(minimálně) a nějaký super auto. Jinak celkem zajímavejnápad, ale strašně nudnej film. Prostě když jí miluješ dokážes vyjebat s uplně všema.

Voda pro slony (2011)

Kdo by řekl, že z posledních 6ti filmů, dám nejvyšší hodnocení romantice. Ješte když v tom hraje cukrouš jako je Pattinson Ale kupodivu jsem se bavil. Třícátá léta jsou opravdu úžasná a film ze zákulisí cirkusu je opravdu zajímavé téma. Chápu, že kdyby film postrádal svojí romantickou část o trojúhelníku mezi Marlene, Jacobem a principálem, asi by to tolik lidí neoslovilo, ale mě to ani celkem neotravovalo. Sečteno podtrženo. Příjemný herecký výkony (Waltz samozřejmě vede, ten chlápek neumí bejt hodnej), nádherná výprava, kamera a sympatickej scénář.4 puntíky.

Super 8 (2011)

Že já vůl nezůstal jen u toho traileru. Ten měl oproti filmu něco do sebe. Příběh dětí zachraňující celý město. Ale prosim Vás. Do toho nesmí chybět kopa americkejch kydů a romantickejch hovadin. Nehledě na to, jak supermega vesmírná loďka musela zasrat atmosféru pozemskejmá krámama. Že já se nepoučim a stejně na takovýhle koniny koukám.

Labyrint lží (2008)

Labyrint to byl kurva pořádnej. Už během první půlky sem netušil, kde jsem. Turecko, Írák, Írán. Vždyť je to všechno na jedno brdo. Trochu míň kombinací a i by se to dalo zkouknout. Aspoň že ten Leo a Mark Strong byli k něčemu. A obvzvlášť mě potěšil soundtrack. Bird´s eye je dokonalá skladba.

Sherlock Holmes (2009)

Pohodovej snímek na vyplnění nedělního večera. Já se bavil a to mi k hodnocení stačí.

Obhájce (2011)

...a spravedlnost pro všechny s trošku akčnějším nádachem a sympatickou Marisou Tomei. Ta ženská snad nestárne.