Hnus (1965)

Že ten Roman má takovej úžasnej cit pro výběr hereček. Catherine Denevue je naprosto úžasná, ale můj celkovej dojem z filmu to nezměnilo. Kdyby byl o kapánek zajímavější začátek neříkám, že bych jednu hvězdu nepřidal.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Obyčejný film, který sice neurazí, ale od Frosta a Pegga bych čekal vtipnější a zábavnější podívanou. Pár momentů u kterých se člověk zasměje tam bylo, ale to Paula nevytáhne z celé řadi průměrných snímků.

Těžká dřina (2011) (pořad) odpad!

Spíš težká píč*vina, díky které si mnohem více vážím Dirty Jobs. Jako konkurence, nebo spíš pokus o konkurenci je tohle hodně slabej odvárek.

Sociální síť (2010)

Život v pozadí Facebooku není tak uplně bez problémů. Příběh zakladatele v podání Davida Finchera nám krásně představil vznik, dnes jedné v nejoblíbenějších stránek součastnosti a já mu za nahlédnutí do začátků Facebooku děkuji. Příjemná a zajímavá podívaná, která ukazuje, že mít hromadu peněz není tak zdaleka všechno.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Krásnej film co se týče zpracování. Ale co je mi do uslintanýho Roberta Forda, kterej Jessemu vpálí kulku zezadu do hlavy. Už takhle zbytečně dlouhej film, a oni to po onom zabití ješte protáhnou o naprosto zbytečnej příběh Roberta Forda. Byli by to dvě hvězdy, ale kamera zde byla užásná a to já můžu, tak proč nedat tu třetí.

Elitní zabijáci (2011)

Klasická Stathamova střílečko, hrající si na true story. No moc to dohromady nešlo a když vezmu jeěte Owenovo knírek. Asi to ale k té době patřilo. Průměrnej snímek, kterej těch pár zábavnejch momentů nezachrání.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Sympatická honička s ješte lepší finální rvačkou. Škoda jen, že se na to musí čekat hodinu a půl.

Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes) (2008) (koncert)

Je vidět, že Linkin Park udělali velkej kus práce a co se týče věcí ohledně koncertu, je ve strovnání s Live in Texas opravdu na mnohem vyšší úrovni. Vše co se týče propracovanosti a úpravy různých skladeb pro živé vystoupení, střih a perfektní kamera, která skvěle podporuje a zvyšuje požitek z tohoto vystoupení je tu na velkou jedničku (5 hvězd). Ale je tady ješte druhá věc. Ta horší a to je to, že co se týče tvorby LP, jejich hudba pro mě skončila na Meteoře a to je celkem podstatný problém.(4 hvězdy) Bohudík, se to dá zde i zkousnout a já se velice bavil a One step closer jako otvírací skladba......... Ješte teď mám husí kůži až na předkožce. (4,5 hvězdy)

Vyjdi ven (2010)

ty vole, Milá úsměvná pointa? tak to určitě.

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Názorná ukázka toho jak pěkne zprznit ucházející díly American Pie. Tenhle název se měl po třetím díle zrušit a nesnažit se založit úspěch jen na tom, že se to tak bude jmenovat a bude v tom za hlavního hrdinu nějakej příbuznej přes pátý koleno Stiflerovo dědovo bratránka soused, kterej bude mít stejný předpoklady k šuk*ní jako původní Stifmeister. Ješte mi schází spolek Beta, ale něco uvnitř mi říká, že to je další z filmů, který pravděpodobně v životě už neuvidím. Počkáme si hold na Reunion prciček.