Speed Racer (2008)

Originální, akční a vtipná jízda co má styl a šťávu!

Comeback (2008) (seriál)

Matonoha mi trošku připoměl Black books tím svým krámkem a vlasama ale opravdu jen na zlomek vteřiny. Dejdar je trapnej a všichni ostatní taky. Chyba je v tom že českej národ není zrovna sitkomovej a podle toho to taky vypadá. Uvidíme, třeba se to bude zlepšovat ale moc tomu nevěřím.

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Nemám rád tyhle komunistický seriály, ikdyž odstupem času působí spíš komicky. Radši se podívám na kriminálku Miami :)

Agent v sukni (2000) odpad!

Další americká trapná komedie

Ledová planeta (2004) odpad!

Při sledování tohodle filmu jsem měl pocit že každou chvilku někde v odraze skla nebo zrcadla zahlídnu kameramana anebo že někde spadne kus kulisy. Prostě strašný, mám sci-fi rád ale tohle bylo hrozný. Navíc Lundgren je už odepsanej.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Nechtěná parodie na kriminálky cizojazyčné

Pekelná jízda (2008)

Pěkná přehlídka drsnejch motorek a keců, jinak film působí dost nezrale. Fakt že Hellride vyšlo z produkce Quentina Tarantina, mu moc nepřidává a po shlédnutí na něj zapomenete. PS:: obtloustlý Michael Madsen už není co dřív.

Temný rytíř (2008)

Po druhém shlédnutí musím říct, že se mi Temný rytíř líbí čím dál víc. Tenhle akčně nabitej film se skvělým hereckým obsazením a tím myslím především hlavní dvojici Christian Bale a Heath Ledger, zajišťuje pastvu pro oči i uši. Jedna skvělá akce střídá druhou. Některý scény, hlavně s Jokerem jsou naprosto geniální, jako třeba ta když vychází z vybuchující nemocnice nebo když si s batmanem povídá. Joker je po dlouhé době postava na kterou se zapomenout nedá, podobně to mám i s Jackem Nicholsonem z batmana od Tima Burtona. Zkrátka kombinace šíleného a přitom chytrého padoucha s doširoka prořízlým úsměvem je kouzelná. Christopher Nolan rozhodně umí natočit kvalitní filmy a pevně věřím že ještě natočí.

Zločinec (2008)

skvělé drámo se sladším koncem ale tak nějak sem doufal že to skončí.