300: Vzestup říše (2014)

Člověk čeká Spartu a dostane milovníky chlapců Athéňany. Krásná Eva Green bohužel nemá adekvátní protiklad na straně klaďasů, takže to sama táhne alespoň na 50%. Díky za ni. Moc chtěný a málo promyšlený doplněk k původní 300.

Vlk z Wall Street (2013)

Tři hodiny utečou jak voda, aby jste se potom zeptali sami sebe: Kde jsem kurva byl, když se to dělo? Sex, drogy a peníze v podívané, která pošimrá vaše morální hodnoty. Capria nemusím, ale tady mi pasoval perfektně.

Příběh kmotra (2013)

Konečně něco místního na co se dá dívat.První českej film, kterej chce do vyšší ligy a i se mu to dá věřit. Táhne to Vetchý, ale ostatní se taky neztratí. Pár hlášek bylo skoro jako od Michaela z pravého Kmotra ( budoucnost dětí atd.) Jen kdyby to bylo celé fikce.....bohužel.

Rivalové (2013)

Po velkém očekávání a shlédnutých hodnoceních jsem trošku zklamaný. Film je vydařený a nedá se mu toho moc vytknout.Vztah obou hrdinů je myslím podán povedeně, herci výborní. Scény ze závodů vynikající, jen jich tam bylo málo, prostě se mi líbilo burkácení motorů, nervozita před startem, manévry na trati, kmitající písty, ale na takový film tam toho bylo málo. Nejlepší scéna - stopování v Itálii.

Avatar (2009)

Na zadek bych z toho šel ve dvanácti na whsce. Celý mi to přijde strašně vynucený a bez překvapení.

Gravitace (2013)

Pěkná vizuální podívaná, vesmír, planeta, stanice, to je fakt krása.... A pak jen prázdné ticho,funění. Už aby ta móda 3D šla do kopru.

Hvězdná pěchota (1997)

Když jsem to před X lety viděl poprvé, byla to sračka. Má to něco parodovat, možná parodujme, ale mě to prostě nebaví. A úplně nejvíc mě jako puboše sra.o, že lítají přes půl galaxie a pak po těch broucích střílejí kulometem...to je možná to co nedokážu překousnout a nedokážu se nad to povznést, a proto ten film nemám rád :-D Chce to refresh a možná to půjde rapidně nahoru.

Prometheus (2012)

Takový film k ničemu. Víc otázek než odpovědí a příběh trošku bez smyslu, postavy se chovají naprosto nepochopitelně, až směšně nelogicky. Nemůžu si pomoct, ale návaznost na vetřelce je dost mizerná a s tím mám problém. Nechtěl jsem dalšího vetřelce, ale chtěl jsem pár odpovědí a nové otázky.....ne slátaninu. Dávám dvě, i když provedení bylo perfektní, takže pokud by jsem tak nebazíroval na příběhu, dám i čtyři. Výborný komentář má Gemini, ten to vystihl přesně.

Profesionál (1981)

Syrová francouzská stylovka, s Belmondem a Morriconem v hlavních rolích. A před panem Morriconem opět smekám.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Silně návykové, tak bacha na to. Za pár měsíců to ale přejde ;-)