• Pohádka

Babovřesky (2013) odpad!

Snažil jsem se, opravdu ano,ale po 45min. jsem to vypnul, bylo to pro mne utrpení!!!!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

čas strávený u tohoto skvostu letí rychleji než pornočasopis v klášteře :)

Narcisový dům (1994) (TV film)

nevím proč,ale navzdory hereckému obsazení jsem to hercům nevěřil a strašně mě to nudilo. takže 2 hvězdy za herecká jména

Krvavý Valentýn (2009)

Poměrně slušná vyvražďovačka a hlavní poklona za spád,super to odsýpalo. 60%

Gangy New Yorku (2002)

Kdybych měl tento film hodnotit hned po prvním shlédnutí,tak bych tam šoupl max2 hvězdy. Nicméně nějaké nevysvětlitelné pomatení mysli mě donutilo podívat se ještě jednou. říkal jsem si,že jsem asi masochista. Ale ouha,najednou jsem zjistil,že jsem do toho filmu doslova zažrán a užívám si. Takže dávám 4* protože jsem se fakt pobavil. A musím říct,že od dob Titanicu nemohu Lea vystát,tak s jeho filmy po Titanicu si u mě osobně většinou filmů svoji reputaci zlepšuje. A Cameron tady byla zaplaťbůh o něco víc zkažená než úča :)

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Tak takhle od srdce jsem se dlouho nanasmál.... Největší kouzlo tohoto díla tkví v tom, že i fórky které jsou od podstaty trapné jsou tu hereckým a režisérským umem dovedeny k dokonalosti. Prostě bez zaváhání 5 hvězd. P.S: Dadan is best.. :) Ja som mala pitbull...terier :D

Dovolená s Andělem (1952)

Ti co zde soudí film jako agitku si nevidí do huby. Jistě agitka je to,ale který film z těchto let není? Moc jich nebude. Já se u toho filmu vždycky dobře pobavím,herecké výkony útočí na můj vkus. Soudím dle herců,ne dle obsahu!!Dobrý komentář: Hermi14-souhlas :)

Princezna Slonbidlo (1990) (TV film)

Já se pobavil. Plejáda hvězd. Skvělá Maciuchová. Super masky. Za mě 9/10. Jo,super Martin Zounar na těch 5 minut na začátku :)

Což takhle dát si špenát (1977)

Omlouvám se za své nízké hodnocení,ale tento film mi prostě nikdy neseděl. původně jsem chtěl dát 1 hvězdu,ale ta plejáda mistrů co zde hraje si prostě nezaslouží míň jak 3.....