Labyrint lží (2008)

Na Scotta, slabotta :-D ne ale vazne, prakticky kazda rada 24 byla lepsi, akcnejsi, dramatictejsi a vlasne i chytrejsi nez tohle.

Leon (1994)

Vynikající Gary Oldman a taky hodně dobrá Natalia Portman!

Lesní duch (1981)

Nic moc. Efekty dnes bohužel už k smíchu, jako i chování většiny postav, celkově předvídatelný. Tohle prostě s časem neobstálo natož neuzrálo, jako třeba Termík, Predátor Souboj titánů a jiný laskominý osmdesátek.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Až na ten dost nelogickej závěr to byl docela prima film. Nesympatický herce hrající hlavního hrdinu a to děcko naštěstí dobře vyvažuje Bruce, takže se na to dá dobře koukat a má to i celkem spád. Závěr se ale fakt dal udělat daleko líp.

Lov (2020)

Dokonalost, zdejší hodnocení někdy fakt nechápu, hlavně že žebříčky vede vyjebanej Darabont.

Lovec hlav (1976)

Opet vynikajici Kremr! V probud se spione prevalcoval Venturu, tady Belmonda, docela mu posledni dobou prichazim hodne na chut. Jinak pekna muzika s chytlavym ustrednim motivem pekne dotvarejicim atmosferu.

Lovec jelenů (1978)

Lepší než již tak vynikající Četa, s Apokalypsou bych nesrovnával, oba filmy jsou vyjímečné a každý je o něčem jiném. Nicméně kdyby Lovec jelenů neměl tak dlouhý prolog, byl by ze všech nejlepší. Díky nesmyslné stopáži ale film odradí hrozně moc lidí, a to si výkony (jedny z nejlepších v dějinách filmu) Walkena a De Nira vůbec nezaslouží. Jeden z nej filmů, co jsem kdy viděl.

MacGyver (1985) (seriál)

80s klasika! Na základce jsme to s kámošem děsně žrali a našeho chudáka učitele fyziky jsme ničili neustálejma dotazama typu - "Fakt když budem hodně třískat železnou tyčí o hydrant, uděláme z ní magnet a přitáhnem si z kanálu stříkačku s protijedem???":-D tu-tu-tuuuu, tu-du-tuuuu, už ta znělka je boží!:-)

Mad Season: Live at the Moore (1995) (koncert)

Jeden z nejlepších koncertů, co Seattle zažil. Superskupina z největších feťáků ve městě, toho času členů Alice in Chains, Pearl Jam a Screaming Trees, v rauši vyplodila výborný songy a Layne je ve vrcholný formě dokázal odzpívat. Povinnost vidět pro každého grungera.