Gargoyl (2004)

takové nemastné, neslané a předvídatelné s triky, které se používali v Souboji titánů (ale v ST to vypadalo hezky a hlavně to bylo dávno, co ST točili) ... přetrpět se to ale dá, třeba u žehlení

San Antonio (2004)

s tím, že frantíci točí komedie jsem se už smířil, ale že natočí tohle, to už je fakt trapnost. Sem tam dobrý vtipy, ale když už se to začne trochu rýsovat, vždy příjde doba, kdy si scénarista zapnul porno a obšlehl pár blbých keců a obscéností. Tězko říct, zda mi cukl koutek rtů na vtipem nebo trapností. Ne, určitě mi cukl nad trapností. Depardieu v roli tlustého natvrdlého policajta, který (světe div se) svou trapností roztáhne každou ženskou ve věku 20-30 a obtáhne. Rozhodne se francouzká produkce komedií znovu ukázala jako většinový trapný brak. Francouzská komedie umřela s De Finesem, četníky a bažanty. Slovo trapný jsem koukám použil vícekrát, ale účelně, lepší slovo není.

Petr Pan (2003)

kouzelné, kouzelné, kouzelné :D

Elita (2001)

jako programátor jsem se nasmál, ale na druhou stranu, lajk to musí dostat sežrat tak, aby zhruba rozuměl o čom ty lidi vlastně mluví. V podstatě jsem byl s filmem spokojenej. mělo to docela i hlavu a patu (ale toho Billa Gatese fakt neměl rád, pač se to až náramně podobá jisté menší společnosti, co dělá woknousy:-D ...)

Divoké kočky (2000)

sednout, vypnout, nepřemýšlet, relaxovat

Klub sráčů (2000)

Vůbec nechápu to slabé hodnocení. Možná je to žánrovka pro čtyřicátníky, ale mě se to moc líbí. Hudba tomu dává správný směr a je to krásně debilní komedie.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Velice povedené přenesení Valmonta od Miloše Formana do formy koukatelné pro širší veřejnost. Forman je forman, ale tohle se mi líbilo stejně.

Armáda temnot (1992) odpad!

něco tak nudnýho jsem nikdy neviděl

Hříšný tanec (1987)

teď nedávno vyšel Dirty Dancin´ na dvd a byl to "sakra" nejlepší počin vydavatelů. Zavzpomínal jsem na dobu, kdy hříšný tanec byl absolutním hitem. Provrtěl jsem zadkem celý film, pustil si několikrát scénu "Baby nebude sedět v rohu", nabil se energií, zkrátka mi vlil do žil krásný 80.léta. Jennifer Gray byla fantastická, její krásný úsměv, v té době 17tileté dívky, prostě uměl čarovat, BYLA PROSTĚ KRÁSNÁ, NAIVNĚ KŘEHKÁ. Asi jsem romantik každým coulem. Patrik předvedl svůj standartně skvělý taneční výkon, který ho prostě proslavil. Když jsem viděl hříšňák 2, udělali dobrou investici dát tam znovu Patrika, ikdyž film už sám osobně se nedal srovnoat s tak vysokou laťkou jedničky. Ikdyž prakticky zkopírovali děj, něco tam chybělo z jedničky. Kubánské rytmy ale vše zachránili a výkon Diega Luny byl také obdivuhodný. Dávám hříšňáku jedna 100%, protože takovéhle filmy se točí jednou za čas. Důkazech nechť to jest soundtrack, který se mnoha songy vryl do paměti a i dnes jsou to stále evergreeny. Bravo hlavním hrdinům a panu režisérovi :)