Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Zvrácenost, poblít se je málo. Pokud máte rádi totální sračky a chcete vidět ještě větší, tak si pusťte sračka věštce na EZO.tv a pokud vám to nebude stačit, pusťte si sračku, nad všechny posračkovaný sračky - Lenssen a spol..

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Zfilmovaní dvojky se vydařilo mnohem lépe, než jsem očekávala. Tím myslím, mnohem lepší než jednička, mnohem lepší záběry, mnohem více napětí, zkrátka lepší. Samozřejmě knížka stále vede.

Gravitace (2013)

Dokonalost. Před tím, než jsem šla do kina (což je nejmoudřejší věc, co můžete udělat s tímto filmem - opravdu se vyplatí připlatit za 3D, popřípadně rovnou IMAX) jsem si přečetla samé kladné recenze a tak jsem od filmu čekala hodně. Těsně před filmem, jsem si řekla, že nesmím být naštvaná, když to nebude tak super, přece jenom, nemusí mě to chytnout. ALE CHYTNE. Sama bych nevěřila, jak moc mě film vtáhnul do děje. Sandra byla pecková, naprosto zastínila George. Se skvělým zážitkem, ale přichází i mínusy, například si nedovedu představit, jak na film koukám po několikáté a ještě k tomu v TV, či na PC. Proto pokud můžete, běžte do kina.

2 zbraně (2013)

Na dnešní dobu suprová komedie, spoustu srandy, nasvaleného Marka, krve a od začátku iritující Pauly. Docela podceněná komedie.

jOBS (2013)

Film příjemně překvapil, i když není moc o Jobsovi. Spoustu věcí přeskočili a některým věnovali až zbytečnou pozornost. Je to spíše "prostě film" než "dokumentární a životopisný film".

Já, padouch 2 (2013)

S jedničkou se film nedá srovnat, docela mě to zklamalo. Připomíná mi to Johnyho Deppa v Pirátech z Karibiku, když film zdobí svými hlášky, tak to baštím se vším všudy (mimoňi - malé roztomilé super věcičky v jedničce), ale když se film založí na jeho "vtípíčkách" (zatím poslední díl pirátů), ztratí většinou svého kouzla (mimoňi ve dvojce). Ale i tak, pěkný animák.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Nevím, jestli je to tím, jak my všichni film přechválili, nebo mým věkem, ale na to, jak má být film úžasný, se mi moc nezdá. Mnohem více se mi líbí např. Hanebný pancharti :D. Ano, Pupl Fiction je skvělý film, ale na mě tolik neúčinkoval, proto "jen 4*"

Skins (2007) (seriál)

1. generace je tak strašně dokonalá. 2. generace je obstojná, začíná hrozně, ale 4. série to zachraní. Ale 3. generace..aj aj aj. a 7. série je vyhrocená - FIRE: vyhrocené, PURE: vyhrocené, RISE: vyhrocené. Ale i tak, je to dokonalý britský seriál, víc mu nemůžu vytknout, ani kdybych chtěla, prostě ho žeru.