Pátek třináctého (2009)

Obyčajný slasher. Všetci sa tam chovajú ako blbci a od začiatku filmu viete ako sa to skončí lebo je to obyčajná vyvražďovačka ktorá nemá ani hlavu ani pätu.

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Vizuálne krásne sci-fi. Príbeh je dobrý až na romantický príbeh Anakina a Padme ale aj ten je poriadku. Jango Fett sa naozaj vydaril a dovolím si povedať že je to najlepší charakter z tejto epizódy. 95%

Spiderman bez hranic (1999) (seriál) odpad!

Pochopil som ten názov dobre? Akože bez hraníc toho Spidermana zhovadia?

Lokal TV (2011) (seriál) odpad!

Trápny pokus o slovenský South Park.

Kmotr II (1974)

Fantázia. Majstrovské dielo rovnako ako prvý film. 100%

Avengers (2012)

Jedným slovom - Trhák.

Kmotr III (1990)

Veľkolepé zakončenie mafiánskej ságy. Michael už nie je to monštrum čo v druhom diely a to sa mi veľmi páčilo. Ale ten koniec bol smutný až tragický. Tak či tak je to úžasný film tak isto aj prvý a druhý diel a zaslúži si pozornosť. Dávam tomu 95%.

Nespoutaný Django (2012)

Nemám slov tento film je proste fantastický. Tarantino zase nesklamal, je neuveriteľné čo dokáže natočiť. Neľutujem tých 165 minút ktoré som strávil sledovaním tohto filmu (a mohlo by to byť aj dlhšie) pretože toto nie je film toto je majstrovské dielo. Nemám mu čo vytknúť tu je proste všetko : krv, akcia, hlášky, napínavé a zábavné scény, fantastická hudba, dokonalé herecké obsadenie (DiCaprio ako Calvin Candie je úžasný taktiež aj Christoph Waltz, Jamie Foxx a Samuel L. Jackson ). Tak čo si ešte viac človek môže priať :) Môžem s čistím svedomím povedať že toto je najlepší film ktorý Tarantino počas svojej kariery natočil. Toto ma nikdy neprestane baviť. Bravo Quentin, bravo. 120%

Griffinovi (1999) (seriál)

Tento seriál ma vie rozosmiať aj keď mám zlú náladu, preto je môj najobľúbenejší. Má zabavné postavy a situácie. 100%