O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

Dneska jsem tuhle pohadku videl poprve v zivote a ej mi lito, ze jsem ji nevidel driv. Paradni zabava. Drak ma ctyri hlavy. A to neni vsechno co ma ctyrikrat :D

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Celkem vyvazeny snimek (vtip, akce, vyprava, efekty, scenar), u ktereho obcas pokulhava tempo a to predevsim diky otravnym a utahanym preletum kamery nad krajinou, ktere jsou misty proste zbytecne. Byt to prvni film Jacksona a prvni z Tolkienovy tvorby, byl bych nadsen jak to podava, nicmene kdyz uz to clovek videl v Panovi prstenu, ceka neco jineho a nebo neco vic originalniho. Kazdemu, kdo ale zna knizni predlohu snad melo byt od pocatku jasne, ze tohle nebude Pan prstenu 4, takze nechapu, na co si tu nekteri stezuji. Ocenuji, ze to neni az tak pohadkove, jak jsem to vnimal z knizky a je tam nekolik momentu, ktere jsem si vskutku vychutnaval. Jiz se tesim na pokracovani

Love Hina (2000) (seriál)

Jsem asi divnej, ale mlaceni Keitara se mi libilo, hlavne od cca 15 dilu jsem si na to uz zvykl a ocenuju, ze ty epizody byly vicemene originalne zpracovane. 7+/10

Ententýky (2012) (seriál)

Pro generaci 20- jiste odpad, pro starsi rocniky se zkusenostmi vyborna zabava, ktera hodne reflektuje vlastni zkusenosti a s nadhledem se jim clovek zasmeje, i kdyz si nekdy vzpomene, ze kdyz je zazival, tak vtipne mu nepripadaly.

Probudím se včera (2012)

Na ceske moderni pomery celkem kvalitni komedie s nevkusnou reklamni vlozkou na zvykacky. Sice Madla nemusim s tim jeho ksichtem, ale zahrane dobre na vsech frontach. Melo to i zajimavy napad.

O dívce, která proskočila časem (2006)

slabsi nez nasledujici rezijni pocin, nicmene stale pomerne kvalitni film, tempo filmu obcas ubiha pomalu, obcas zmatene, ale da se to prekousnout. Animace a kresba opet perfektni 7/10

Gran Torino (2008)

zajimava sonda do zivota korejskeho veterana, kteremu se do sousedniho domu pristehuji zlutaci. nekdy velmi vtipne, nekdy smutne, takova vsehochut, u ktere to celkem zapada. konec bych radeji klasictejsi ve smyslu Harryho Browna, ale i takhle to ma svou pointu a smysl. 8/10

Ip Man 2 (2010)

Stary dobry Sammo Hung jeste nepatri do stareho zeleza ! Opet vynikajici Donnie. Kam se sere Jet Li 8/10

R.O.D: The TV (2003) (seriál)

lepsi nez ova, nicmene zadna obrovska bomba, ale slabsi 4 si to zaslouzi