Amadeus (1984)

Film me nedokazal vtahnout do sebe. Byl jsem jen nestrannym pozorovatelem bez jedine emoce po cely film. Zivotopisne filmy me obvykle mijeji. Napriklad takovy Casanova me ale velmi prekvapil, protoze jsem se u nej, narozdil od Amadea, nenudil

Dračí války (2007)

Katastrofalni strihy, herci, scenar a uchazejici efekty. Jedna veta za vsechny: "Znam jednoho dobreho terapeuta, ktery by ti pomohl objevit to, co treba ani sama nechces vedet"

Hrdinové (2006) (seriál)

Ackoliv je mi tema dost blizke, byl jsem velmi zklaman. Videl jsem prvnich cca 6 dilu a to me presvedcilo o tom, ze to ani nedokoukam. Cekal jsem, ze me to vic vtahne do deje. Nevtahlo...byl jsem jen chladny pozorovatel. Oproti Lost slabota.

Až na krev (2007)

Magnolia se mi libila moc, cekal jsem, co pan reziser Anderson natocil ted. Kdyz jsem videl hodnoceni na csfd, zajasal jsem, ze to bude dalsi vyborny zazivny film, ktery zaroven nebude nudit. Bohuzel az na par okamziku jsem zazil v podstate 2,5 hodiny nudy. Asi je to na me moc intelektualni. Dve hvezdy zejmena za herecky vykon.

Řada nešťastných příhod (2017) (seriál)

Vyloženě otravné postavy, od záporáka, přes jeho nohsledy, vypravěče a idiotsky naivního černocha, co má děti posílat sem a tam. Ty děti jsou tam asi to jediné, co je nějak zkousnutelné, ale žádná velká hitparáda to není. Tohle je scénaristický vrchol trapnosti a kýče v jednom. Vydržel jsem tři díly. Nedokoukal jsem asi tolik seriálů, že bych je spočítal na prstech jedné ruky, ale tohle je fakt otřes a nemůžu to přežít, že bych tím ztrácel další čas. Mimochodem knížky jsem nečetl a ani jsem neviděl film s Carreym. A teď se na to ani nechystám.

FUBAR (2023) (seriál)

Sračka, který není rovno. Kde jsou ty časy, kdy True Lies bavily svou parádní akcí a ostrovtipem? Tohle je strašný herecky, scénáristicky, režisérsky a choreograficky taky. Dal bych tomu odpad, ale Arnie si to nezaslouží. Trapnost střídá trapnost. Závěr byl fakt vrchol. Zabijáci zapomínají, kde jsou jejich cíle, Arnold tam chodí v ústrety padouchům s pistolí, jakoby byl Terminátor z důchoďáku, a celý ansámbl v autě by zasloužil maximálně odpálit. Jediný, kdo umí trochu hrát, je Arnoldova dcera a její přítelíček. Jinak fakt bída. Nezbývá, než avoidnout případnou druhou sérii. Akorát se divím, že to má přes 50%, to jsou diváci v dnešní době opravdu takoví idioti?

Rozvedený se závazky (2010) (seriál)

Vydrzel jsem nekolik dilu, nez jsem zjistil, ze jsem opravdu velice zklamany a do smichu se musim spise nutit. Daleko lepsi. U Lucky Louie jsem se velice bavil, tady spis prevazuji chvile trapnosti.

Cleveland show (2009) (seriál)

Dneska jsem videl konecne celej dil. Parodie na Die Hard. Akorat bych od parodie cekal humor, ne vrchol trapnosti a nudy. Na dalsi dily nemam odvahu. Jedna hvezdicka za to, ze mi u toho v naruci usnulo moje kindrle.