Sherlock (2010) (seriál)

Uzasny komplet. Herci uchvatni, scenar perfektni a konec prozatim posledni epizody (3serie) jsem videl asi 10x a zkoumal proc se stalo to, co se stalo. To jsem snad jeste nikdy u niceho neudelal 9,5/10

Paprika (2006)

Velmi tezce stravitelny film pro obycejneho divaka, nicmene uzasny vizual, zvukova stranka, scenar a vsechno to ostatni delaji z tohoto filmu a nejen mezi anime, psychologickou spicku. 9/10

Hrbáč (1997)

Libilo se mi to vic nez predloha zejmena diky velmi kvalitnimu sermu. Tot vse.

GTO (1999) (seriál)

Styl podobny dilku Golden Boy. Kdybych to vedel driv, poohledl bych se po tom driv. Naprosto skvela zabava po vsechny dily. Maloktery serial me takhle chytnul a tohle je navic skolni komedie. Kdybych chodil jeste do skoly, takovyho ucitele bych teda chtel taky:) 10/10

Detroit Metal City (2008)

Nasleh jako hovado, tempo vypraveni je primo zbesile, psychologie vymakana. Nemam v podstate nic, co bych vytknul.

Another (2012) (seriál)

Konec vynikajici, do posledni chvile jsem netusil jak to skonci, opet jsem mel nekolik variant..ale zadna nevysla! To znaci dobry dej. Poslednich par epizod jsem doslova zral z koryta. To Ziza....urcite ti hodne lidi podekuje za spoiler jako prase, doporucuji dotycne komentar necist, pripravite se o zabvu. Jesteze ja komentare moc nectu pred projekci. 9+/10

Avengers (2012)

O takovemhle komiksovem crossoveru jsem vzdycky snil....uz se tesim jen na pripadne pokracovani a na Batmana:) 10/10

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Od Pelisku konecne vyborna komedie, u ktere jsem se smal temer porad...a to i ve vaznych momentech diky nekompromisnimu jednani postavy pana Krobota. Vyborny Vetchy i ostatni herci. Za specialni zminku stoji velmi sympaticka Pavla Beretova. Ze herci prehravaji? Naopak, znam lidi, kteri jednaji velmi podobne jako postavy predvedene na platne. V oblasti ceske komedie u me za plny pocet.

Monster (2004) (seriál)

Skvela graficky velmi realna stranka, par veci k pousmani, jelikoz se pribeh castecne odehrava i u nas, skvela zapletka a scenar. Nevypada to, ze ten serial nekdo lepil za pochodu, ma to svou hlavu i patu, gradaci deje. Vynikajici pocin.