Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jine nez prvni dil a sedelo mi to lip, knihu jsem cetl pred patnacti lety, takze uz si to vubec nepamatuju...a dobre pro me:) Nektere prvky mohl Jackson vynechat, neco mohl udelat jinak a nad necim zustava rozum stat, jak je to hrozive nerealne. Ale veskrze musim rict , ze to je zlepseni. Paradni drak.

Wolverine (2013)

Dokonce se mi to libilo vic jak Xmen3, coz beru docela jako uspech. Prvni polovina takova divna, ale ta druha o poznani lepsi a finale celkem odsypa 7/10

Chobits (2002) (seriál)

Roztomile, vtipne, romanticke anime

Zaslaná pošta (2010) (TV film)

Tenhle Vetinari ma presne to, co mi u Ironse chybelo...ma to tajemno v hlave, to spradani planu, ktere normalni smrtelnik nemuze videt a presto to vi, ze to tam v te hlave Vetinari ma. Jinak docela pekny film.

Strašidelné historky (2000) (seriál)

Je to tak nejak mezi 3* a 4*, ale budiz vzhledem k tomu, co jsem videl za posledni mesic. Pozitiva...v kazdem dile jina zapletka, duch v kocce, celkem ruznorode postavy a zadna neleze vylozene na nervy

Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Ne sice tak uplne kvalitni jako puvodni serie, nicmene velmi dustojne pokracovani. Tesim se, pokud budou dalsi dily:) 8/10 Jinak poprve jsem to videl v originale a tak velmi ocenuji vyber hercu pro dabing puvodniho serialu:)

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Byt to zkracene o zbytecne zdlohave zabery na rozumnou stopaz 100 minut, byl bych nadsen. Takhle se mi to jen libilo:) 7/10

Bakuman. (2010) (seriál)

Ale jo, pekne zpracovani, ktere mne osobne sedi, protoze kresleni mam rad....mangu uz tak nejak moc nectu, ale komiksy ano. Clovek se u toho moc nenudi, akorat mne prijde stupidni ta zapletka "ja si te vezmu, az se obema splni sny"..to si myslim neni mozne ani v Japonsku, kor kdyz je hrdinum 14 let. 7/10