Halloween (2018)

Jako vážně? Takhle nedomyšlený film jsem už dlouho neviděl? POZOR SPOILERY KTERÉ VÁS ALE OCHRÁNÍ PŘED TOUTO HLOUPOSTÍ.. Paní si 40 let staví úkryt v domě, aby ho pak mohla po celém domě nahánět. Ve městě se udějí vraždy přijede policie vraždy vyšetří a pak se rozejdou. Policie dostane hlášení, že se v domě stala vražda celá policie o tom ví, ale na zjištění stavu přijede jeden vůz s jedním policistou. Následně ho hledá po městě jeden policista se zraněným doktorem, který před dvěmi hodinami málem vykrvácel, ale už je zdravý jako rybička. No co chcete dodat více, větší hloupost jsem už dlouho neviděl.

Escobar (2017)

Tohle není film o Escobarovi, ale o jeho milence. K seriálu Narcos se to ani na kousek nepřibližuje. Za mě i velmi špatné herecké obsazení, kde např členové kartelu včetně agenta DEA jsou v Narcos mnohem lépe vybráni a tak vám vše přijde mnohem realističtější. Za mě i vystupování samotného Pabla zahrál mnohem lépe Wagner Moura.

Robinsonův ostrov II (2018) (pořad)

Jak jednoduché by to bylo. Převezměte celý koncept podle Americké předlohy a bude to velmi dobrá podívaná, ale zde? Jeden díl je jenom o tom co si říkají pár hodin před vyřazováním a to je neskutečná nuda. Pak druhý díl povídání na pláži a pak soutěž a konec. Vezměte celý koncept z Ameriky na 3 sérii a bude to dobrý :) A to takto: kecání, soutěž, do toho dají ještě soutěž o odměnu a pak večer vyřazování to vše v jednom díle. Vím, že Nova by z toho neměla tolik peněz ale možná by přitáhla mnohem více lidí kdyby to netočila na kvantitu ale kvalitu. Série o cca 20 dílech a dobrý, ale tohle běží od zimy do zimy snad :D Ještě dodám, že o proti první sérii je veliký posun opravdu v moderátorovi kde už není tak prkený z hrozným přednesem.

The Grand Tour (2016) (pořad)

Zrušit toho trapného Američana a bude to opět ten starý dobrý Top Gear :)

Robinsonův ostrov (2017) (pořad) odpad!

Kam se to hrabe na Americkou verzi. A pan Novotný jako moderátor tomu dal korunu :)

Terminator Genisys (2015)

Bez Arnolda by to byl jasný odpad. Velmi špatný výběr ostatních herců.

Až na vrchol (2015)

Zatím nejlepší dokument a pohled na MotoGp a jejich závodníky.

Vincentův svět (2015)

Opravdu povedená komedie. Není nic víc potřeba dodat.