Barbie (2023)

Think pink.

Vampire Virus (2020)

Lacné a filmovo veľmi slabé. Akoby z lepšieho péčka vystrihli všetky tie časti, ktoré z nich robia filmy pre dospelých. Mojich subjektívnych 5 hviezd dostáva Street Cleaner a jeho Better the Devil You Know prekvapivo použitý v soundtracku.

Co dokáže lež (2016) (TV film)

Ako platený Sorošov agent mám dať 5*.

Nemoc třetí moci (2011)

Prosím, nepýtajte sa ma, prečo som odišla zo Slovenska, tu máte odpoveď. Forma dokumentu mi je (tentokrát) u prdele, výpovedná hodnota 5/5. A teraz ma ospravedlňte, idem sa vygrciať. Následne pogooglim mačiatka a pandy, nech toto svinstvo dostanem z hlavy.

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Prekombinované? Preafektované? No a? Nebudem zrážať hviezdy "v mene objektivity" niečomu, čo nekriticky zbožňujem. Viac Sherlocka, viac, viac, viaaaaac!!

Tenkrát na Západě (1968)

Súboje... dlhých pohľadov. (Pozn. Môj pokus o komentár, ktorý neobsahuje slovné spojenie "geniálna Morriconeho hudba".)

Rammstein: Sonne (2001) (hudební videoklip)

Der beste Clip aller Zeiten.

V hlavě (2015)

Môj predpoklad o pôvodnom znení s holandskými titulkami sa definitívne rozplynul vo chvíli, keď si pred nás sadala skupinka prdiakov vedená poľskými aupairkami. Ach... Počas hodiny a pol čumákovania na animácie doprevádzané chrochtaním, grganím a funením (rozumej "holandčina") sa mi V hlave rozvinul úžasný príbeh, z ktorého by nejeden latentný detský psychológ zažil ďalší Pixar orgazmus. Priateľ hovorí, že aj ten animák bol dobrý.