• Thriller

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

ACAB-vypráva príbeh o problémoch s futbalovými fanúšikmi,skinhedoch,prisťahovalcoch(ale aj o neoprávnených prisťahovalcoch).Ale, hlavne o svoj ráznom konaní poriadkovej polície-ktorá mala svoj zvláštny prístup,všetkým problémom čo sa udiali.Stefano Sollima,poukazuje aj na ich spackané súkromne životy.Je to vskutku pozoruhodný príbeh,aj keď dej filmu pôsobí skorej ako nejaký dokumentárny film.HOD:60%.Je to síce jednoduchým spôsobom vyprávaný príbeh a aj tiež natočený,ale je to dosť výstižne.PS:objektívny náhľad na problémy v Taliansku.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Po veľmi dlhej dobe som sa opäť dostal JIMOVI C.-a musím priznať,že okrem neho,to stoji za ____,takú bandu neschopných hercov som už dlho nevidel.Dnešnej dobe sa už nedokážem na tom pobaviť-asi je to už vekom!HOD:60,01. PS: hodnotenie je za prvé pozretie,niekedy v čase môjho mladí.

Aféry (2010) (seriál)

Chceš sa rozviesť? Obráť sa na doktora Bala!Prostredníctvom svojského pohľadu JUDr. Bala (Laco Hrušovský)na jednotlivé partnerské príbehy sa divák dozvie, čo môže s manželstvom urobiť obyčajné prdenie, veľká chuť do jedla alebo jeden maličký prst navyše.Celkom príjemná zmena oproti tým seriálom TYPU: Ordinácia a spol.Na slovenské pomeri pre mňa príjemná záležitos.HOD:49,93%.PS:Až na pár hluchých miest a trápnych scénok,to uje!

Agent bez minulosti (2002)

Veľmi milé prekvapenie v podaní Jason Bourne (Matt Damon).Režisér: Doug Liman natočil akční špionážni film, zakotvený v súčasnej realite, ktorý je doprevádzaný skvelou hudbou od Johna Powella. K tomuto akčnému filmu nemám žiadne výhrady,VRELO doporučujem.HOD:90%...PS:Matt Damon ukázal svojmu najlepšiemu kamarátovi Benovi Affleckovi,ako NA TO!!! Nedá mi vyzdvihnúť brilantný výkon M.DAMONA!

Ahoj, musím už jít (2012) odpad!

Ja to tu skrátim,po 43 min.,som mal dosť!Je to hanba ako zavádzajú tvorcovia niektorých filmov,tento film nemá nič spoločné z názvom komédia.Nedá sa tu ani pousmiať,iba len žasnúť nad nad tupým príbehom neukojenej Melanie,ktorá každých 5min.,len šuká z nejakým nezmyselným hercom-s ktorých mi bolo na GRCANIE!Takáto čvarga nesympatických hercov,ktorý sa snažia o nejakú romancu tu už dlho nebola.HOD:6,01% .PS: a Todd Louiso,nech nechá kameru na pokoji a vráti sa radšej herectvu!(ale ani to nevie!)

A.I. Umělá inteligence (2001)

Slušné dielo a to po každej stránke! Tomuto dielu nie je moc čo vyčítať iba ak tak filmovú stopáž- ktorú by to chcelo mierne prestrihať, ale ináč spokojnosť! HOD:75%.PS:videl 2 krát.

Akta X (1993) (seriál)

Veľmi ťažko sa mi opisujú pocity,ktoré som zažíval pri sledovaní tohoto brilantného mysteriózneho seriálu.Prvých 6 sérii som sledoval pravidelne.Samozrejme občas som niečo vynechal z rôznych dôvodov,ale pamätám si ako keby to bolo dnes,aký som bol s toho sklamaný,keď mi čo len jedna epizóda ušla.Od 7 sérii som to,už tak pravidelne nesledoval(asi 40% som vynechal).Bolo to zapríčinené aj cca. 6 ročnou pauzou od poslednej 6 sérii-ale musím priznať,že ma to už tak neťahalo,kedže to trochu stratilo na kvalite a myslel som si,že to dopadne ako Dallas(nekonečný seriál).Ďalej si pamätám ako sme Akty X sledovaly väčšinou všetci v rodine a po skončení každej epizody sme rozoberali,či je to pravda,alebo možné,či sa to mohlo stať a podobne-a to pokračovalo aj pred začatím novej epizody.Veľmi sme to prežívali.-No, a kvalitu seriálu, ktorý aj po rokoch dokáže zaujať, som chcel spomenúť preto, lebo:Akty X som úplne žral,ako aj Gillian Anderson a Davida Duchovného a aj ako to medzi nimi iskrilo bolo cool.Ale paradoxom je,že teraz mi David vyslovene prekáža vo filmoch,ale Aktách X mi nevadil.A ak by som mal čas,rád by som si niekedy zopakoval od začiatku pre mňa famózne Akty X-a myslím,že sa raz k tomu dopracujem. HOD:100%.......110%..PS:je to pre mňa,najlepší seriál s tohoto žánru,aký tu vôbec kedy vznikol!!!Myslím,že 61 rôznych ocenení,ktoré seriál získal hovoria za všetko!!!

Anna Karenina (2012)

Priznám sa s týmto filmom som mal veľké problémy,dopozeral som to na 2 krát.Príšerne dlhé ,nezaujímavé a veľké množstvo hluchých miest .Škoda času! HOD:40,11%. PS: určite nikdy viac!

Antikrist (2009)

Mňa,film Antichrist nedokázal strhnúť do tohoto psychologického príbehu-skúšal som to dvakrát,ale nešlo to(po 50 minutách som mal toho dosť).HOD:40%.Ja síce netvrdím,že je to zlý film-ale film od Lars von Triera,mi vôbec nesadol,nijako ma nechytil.PS: jednoducho som si,ešte nezvykol na Lars von Triera,a jeho štýl.