• Thriller

Avengers: Age of Ultron (2015)

Začnem z ostra- veľké sklamanie! Ako som sa na toto pokračovanie tešiel tak po 15 minútach som veľmi rýchlo vychladol. Príbehovo to na svoju filmovú stopáž nemá toľko čo ponúknuť a tým pádom je to dosť veľká nuda- hlavne prvá polovica filmu nestala za veľa, veľké množstvo nič nehovoriacich a nudných dialógov sprevádza tento film: ešte k tomu trápne hlášky Roberta Downeya Jr. boli priam do plaču. Režisér Joss Whedon sa tiež ničím nezaskvel, bola to len rutinérska jazda. A od takéhoto bohatého hereckého zastúpenia by divák čakal dôveryhodnejšie herecké výkony a nie aké nám boli predvedené-a ešte k tomu ani jeden z hercov tu nijako zvlášť herecky nevyčnieva a film nemá žiadneho rázneho lídra. Jediné pozitívum bolo obsadenie Elizabeth Olsen na ktorú sa aspoň dobre pozeralo a takisto jej her.výkon bol dobrí. Je to len akési priemerne dielo ku ktorému sa pravdepodobne už nevrátim! HOD:68%.PS: Veľké sklamanie!

Clevelandský únos (2015) (TV film)

,,Tu je platba za tvoje služby" Námet na slušný príbeh tu bol, ale realizácia bola prevedená na veľmi slabej úrovni a to po každej stránke! A to herecké obsadenie už dopredu diváka varuje o akú kravinu pôjde. HOD:35%.PS: Bola som 11 rokov väznená v pekle: Tvoje peklo teraz začne (Michelle Knight)!

Dítě číslo 44 (2015)

Príbehovo zaujímavé ale zďaleka nie dokonale, réžia sa tiež ničím mimoriadnym nezaskvela- Espinosa absolutne nezvládol druhú polovicu filmu. Herecky dobré, hlavne hlavná dvojica TOM HARDY a NOOMI RAPACE to zvládli dobre. Ale film ma veľkú slabinu v stopáži filmu, chcelo by toto dielo prestrihať, respektíve doladiť scenár a mohlo by to byť o level lepšie- takto s toho vzniklo iba akési priemerne dielo. HOD:60%.PS: film nestojí za viac ako jedno pozretie!

Divoká dvojka (2015)

Veľmi slabý pokus! Príbehovo slabé, Herecky sa síce hlavne hrdinky snažili ale nedokázali zachrániť tento film, keďže príbeh nestojí ani za ho*no! HOD:30%.PS: škoda času!

Jurský svět (2015)

,,Tá vec vonku nie je DINOSAURUS" . Toto pokračovanie nemá čím predchádzajúcim dielom konkurovať, keďže je to len akási kombinácia predchádzajúcich dielov a tým pádom to na mňa nijako extra nezapôsobilo, keďže to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemalo toľko čo ponúknuť- hlavne prvých 30 minút bolo dosť nezáživných a herecky tiež nie pôsobivé okrem Chrisa Pratta ten my nevadil ale zbytok bol veľmi nedôveryhodný hlavne starší chlapec ako aj Bryce Dallas Howard podali veľmi nepresvedčivé herecké výkony a tým pádom to bolo celé nedôveryhodné! HOD: max.65%.PS: záver filmu bol veľmi slabý !

Následníci (2015) (TV film)

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času !

Policajt ze sámošky 2 (2015)

,,Boli sme na nože- teraz budeme na vidličku" Toto pokračovanie nám neponúklo ani toľko málo čo jednotka! Je to len akási zlátanina trápnych vtipov. Kevin James sa síce snažil ale tá banda vedľa neho Béčkovych či Céčkových hercov bola fakt veľmi zla priam na grcanie- také strašné herecké výkony sú k videniu raritou!HOD: max.40%.PS: 40% len zato, že som sa dvakrát schuti zasmial: scénky z banánom a záverečná s koňom boli ,,cool"- ale už nikdy viac toto dielo nevzhliadnem!