• Thriller

Splice (2009)

Tak toto dielo je dosť nudná záležitosť! Režisér Vincenzo Natali nám podal tento príbeh dosť nezáživne- faktom síce je že ten príbeh je dosť pritiahnutý za vlasy, ale určite by sa s neho dalo víťaziť viac.Herecky to bolo dostačujúce, ale ako celok toto dielo nestojí za veľa. HOD:45%.PS:jedno pozretie a dosť!

Manchurianský kandidát (2004)

Zaujímavé dielo čo sa týka príbehovo, ako aj herecky dobre ale film ma nedostatky v stopáži filmu- keďže to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemá až toľko čo ponúknuť, ale ako jednohubka je toto dielo dobrou voľbou keďže to diváka ničím neuráža a ani nijako zvlášť nenudí( okrem prvých 15 minút- ktoré boli veľmi slabé). HOD:65%.PS:Výrazne by tomuto dielu pomohol zručnejší režisér a nie akým je Jonathan Demme, ktorý tento príbeh podal vo veľmi slabom TEMPE!

A.I. Umělá inteligence (2001)

Slušné dielo a to po každej stránke! Tomuto dielu nie je moc čo vyčítať iba ak tak filmovú stopáž- ktorú by to chcelo mierne prestrihať, ale ináč spokojnosť! HOD:75%.PS:videl 2 krát.

Následníci (2015) (TV film)

Strašne slabý pokus! Na svoju filmovú stopáž to nemá vôbec čo ponúknuť, a tým pádom toto dielo príšerne nudí keďže je tu množstvo hluchých scénok či dialógov. Celkovo tento príbeh je veľmi slabý- jedine čo ma tu zaujalo bol záverečný ohňostroj a to je príšerne málo! HOD:21%.PS: Veľká škoda času !

Je prostě báječná (2014) odpad!

Tak toto dielo netreba komentovať, keďže je to strašne nudné a zároveň príšerne dielo a to po každej stránke! Strašne veľká a nudná kravina, skratka obyčajná tuctová trapošina ktorú vôbec netreba vidieť. HOD:11%.PS: Veľká škoda času !

Dívka z budoucnosti (2011)

,,Pochádzam z roku 2054- z budúcnosti". Veľmi slabo podaný príbeh od Zal Batmangliijho- je síce fakt že ten príbeh bol dosť slabý ale určite sa dalo s toho viac vytrieskať a tak isto tomuto dielu nepomohli ani herecké výkony, keďže boli na veľmi slabej úrovni. Toto dielo na mňa vôbec nezapôsobilo, keďže bolo slabé ako aj nedôveryhodne! HOD:40%.PS: škoda času !

Špión (2015)

Od tohoto hereckého obsadenia som očakával viac ako nám bolo ponúknuté! Príbeh na béčkovej úrovni- a ešte k tomu to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemalo toľko čo ponúknuť a tým pádom tu vznikali hluché miesta ako aj trápne scénky či dialógy. A hlavnej úlohe z Melissou McCarthy to bola dosť nudná akcia- skrátka trapošina! HOD: max.55%.PS: jedno pozretie a dosť !

Policajt ze sámošky 2 (2015)

,,Boli sme na nože- teraz budeme na vidličku" Toto pokračovanie nám neponúklo ani toľko málo čo jednotka! Je to len akási zlátanina trápnych vtipov. Kevin James sa síce snažil ale tá banda vedľa neho Béčkovych či Céčkových hercov bola fakt veľmi zla priam na grcanie- také strašné herecké výkony sú k videniu raritou!HOD: max.40%.PS: 40% len zato, že som sa dvakrát schuti zasmial: scénky z banánom a záverečná s koňom boli ,,cool"- ale už nikdy viac toto dielo nevzhliadnem!

Téměř dokonalý zločin (2000)

Veľmi slušné dielo a to po každej stránke! Príbehovo viac ako dobré, réžia slušná a herecké výkony na vysokej úrovni, kde treba vyzdvihnúť Cate Blanchett a Giovanni Ribisiho ktorí podali skvelé her. výkony. HOD:75%.PS: videl 2 krát.

Jurský svět (2015)

,,Tá vec vonku nie je DINOSAURUS" . Toto pokračovanie nemá čím predchádzajúcim dielom konkurovať, keďže je to len akási kombinácia predchádzajúcich dielov a tým pádom to na mňa nijako extra nezapôsobilo, keďže to príbehovo na svoju filmovú stopáž nemalo toľko čo ponúknuť- hlavne prvých 30 minút bolo dosť nezáživných a herecky tiež nie pôsobivé okrem Chrisa Pratta ten my nevadil ale zbytok bol veľmi nedôveryhodný hlavne starší chlapec ako aj Bryce Dallas Howard podali veľmi nepresvedčivé herecké výkony a tým pádom to bolo celé nedôveryhodné! HOD: max.65%.PS: záver filmu bol veľmi slabý !