• Thriller

Clevelandský únos (2015) (TV film)

,,Tu je platba za tvoje služby" Námet na slušný príbeh tu bol, ale realizácia bola prevedená na veľmi slabej úrovni a to po každej stránke! A to herecké obsadenie už dopredu diváka varuje o akú kravinu pôjde. HOD:35%.PS: Bola som 11 rokov väznená v pekle: Tvoje peklo teraz začne (Michelle Knight)!

Dnes neumírej (2002)

Ďalšia priemerná bondovka ktorá ničím mimoriadnym diváka neočarí- triko slabé ako aj príbehovo to nie je žiadna sláva a takisto herecky slabé- vôbec nie dôveryhodné. Pierce Brosnan to ale lepšie ani nevie- takže ako celok toto dielo nestojí za viac ako jedno pozretie! HOD:60%.PS: SKLAMANIE! Pravdepodobne najslabšia bondovka aká kedy vôbec natočená bola ! A na tu filmovú stopáž to príbehovo vôbec nemá toľko čo ponúknuť- už nikdy viac tento film nechcem vidieť!

Hannibal - Zrození (2007)

Veľmi slabý pokus! Leckera predstaviť ako SAMURAJA bolo viac ako trápne. HOD:40%.PS: Veľmi mizerný scenár, ktorí stojí za veľkú p**u- už nikdy viac toto úbohé dielo nechcem vidieť- ktorí kazí len dobré meno! Silence of the Lambs!

Gang v útoku (2006)

Pekný film: príbehovo dobre ako aj slušná réžia a herecky dostačujúce- prekvapujúco dobre zvládnuté futbalové sekvencie ako aj mix komédie a drámy funguje bez väčších problémov, takisto tréningové pasáže sú na slušnej úrovni ktoré dokážu aj diváka pobaviť. HOD:75%.PS: Prečo si pozrieť film ? Neviem vyhláskovať MUSTAMG!

28 dní poté (2002)

Ako ,,jednohubka" toto dielo stojí za pozretie ale na diváka ničím mimoriadnym nezapôsobí- jedna sa iba o akési priemerne dielo. Celkovo až na pár momentov nie príliš zaujímavé. HOD:68%.PS: Jedno pozretie a dosť!

Poslední pevnost (2001)

Zaujímavé dielo z väzenského prostredia, ale zďaleka nie dokonale ale ako ,,jednohubka" určite milovníkov tohto žánru poteší alebo aspoň zaujme- toto dielo ma najväčšiu slabinu v stopáži filmu keďže to príbehovo nemá až toľko čo ponúknuť. HOD:65%.PS: Záver filmu tiež nepoteší keďže bol dosť trápny !