Ví o tobě (2021) (seriál)

Zhodnotil by som to tak, že je to kvalitný slowburn, ktorý dokáže veľmi dobre udržať pozornosť diváka a divák chce za každým vedieť čo bude ďalej. Postavy sú zo začiatku nenápadné, no časom som si ich obľúbil a povedal že vybrali sympatické postavy čo je pri filmoch/seriáloch veľmi dôležité. Čo sa týka konca, na ktorý som najviac čakal, nakoľko sa pri tomto seriály veľakrát hovorilo o konci tak pre mňa bol koniec naozaj zlý a ostal som pomerne sklamaný. Môžem povedať za mňa, že koniec mi "pokazil", celý seriál, ale cez to všetko dávam tomu štyri hviezdy, lebo ako som spomenul je to kvalitný slowburn s veľmi prekvapujúcim koncom no nie až tak očakávaným.

Tlusťoch (2020)

O film som sa zaujímal iba kvôli Mel Gibsonovi, ktorého mám naozaj veľmi rád a je kvalitný herec no tomuto filmu nepomohol ani sám Mel. Čo sa týka filmu, tak ako taký plus je Mel Gibson, nakoľko si myslím, že väčšina ľudí si pozrelo film iba kvôli nemu a ďalší malý plus je pekné prostredie za ktoré som nechal jednu hviezdu, príbeh je naozaj nezmyselný a čudujem sa že sa to podarilo zrealizovať. Herecké obsadenie mi prišlo celkom nesympatické čo takisto veľa uberá pri filme... Malý rozmaznaný chlapec dá zabiť Santu za to, že Santa mu nechá kúsok uhlia, príbeh v skratke, myslím si že viac netreba dodávať.

Spiderman (1994) (seriál)

Najlepší spider-man seriál ! Celé detstvo som to pozeral. Občas to pozriem aj teraz. Veľmi sa mi páči že je tam vela záporákov a nikdy to nie je nudné. Určite doporučujem pozriet aspoň nejake časti.

Sex Tape (2014)

Bolo to DOBRÉ nič viac len dobré. Občas to bolo fakt vtipné a občas fakt trápne. Presne na tie 3 hviezdy. 6/10

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Jaaaaj konečne jeden z mojich najobľúbenejších marvelových postáv BLADE(Wesly Snipes) si zahrá vo výbornom akčnom filme Expendables3. Expendables3 sú pre mňa asi o trošičku horšie ako 2(to bolo geniálne najlepšie expendables zo všetkých), no rozhodne lepšie ako 1(najhoršie expendables aspoň pre mňa.... Takže expendables 3 je super film rozhodne si to zaslúži 4 hviezdy. Výborné akcie, hudba, bitky a hlavne final fight. Barney ross je frajer.... Odporúčam. 8/10

Spiderman bez hranic (1999) (seriál)

Keď som bol malý, mal som to celkom rád ale teraz sa mi to vôbec nepáči a ktomu ,,Spiderman,, tu vyzerá ako nejaká spider-víla.

Spider-Man (2002)

Táák toto bolo veľmi dobré... Druhý najlepší spider-man, malo to super príbeh už od začiatku. Veľmi sa mi páčil tento goblin. A bolo tu dosť veľa a dobrých akcií. Najviac sa mi páčila konečná na moste a v tej starej polorozpadnutej budove alebo čo to bolo, odohral sa tam úplne dobrý a dobre spracovaný boj. Páčila sa mi aj smrť Normana ktorú spôsobil jeho kluzák alebo ako sa to vola.... Bolo to dobre odporúčam pozrieť. 9/10

Spider-Man 2 (2004)

Tak spider-man2 pre mňa asi najhorší spider-man, prečo??? Veľmi málo akcií, zlý záporák, neviem podla mňa tento diel bol veľmi romanticky a málo akcií ako som už hovoril...