Logan: Wolverine (2017)

Absolútne najlepší wolverine zo všetkých. Namakane akčné scény pri ktorých som ani nedychal a určite je toto film ktorý pozriem znova a určite zas v kine.

Kniha džunglí (2016)

Bolo to omnoho velkolepejsie, ako by som povedal. Ľutujem len jedno. Že som na takomto skvelom filme nebol v kine! :(

V zajetí démonů 2 (2016)

Dobra napata atmosfera. Vidno, ze Wan je majster svojho remesla a aj v 21. Storoci sa vyskytne dobry horor.

Deadpool (2016)

Myslim, ze k tomuto netreba ziadny rozsiahly komentar. Bezte do kina, co Vam nohy stacia. Zabava od zaciatku az po zaverecnu scenku. Deadpool je svojsky hrdina ktoreho si musi zamilovat snad aj clovek, co Prave prechadza tazkou depresiou. Za mna urcite ano a jednoznacne si tohoto typka kuknem este parkrat.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Filmy s DiCapriom maju vzdy nieco do seba, asi preto, ze tam hra prave on. V kine som sa bavil, i ked zo zaciatku som bol troska skepticky, ale krasne sa to rozbehlo a zaver len vsetko zaklincoval. Ake velke odhodlanie musi v sebe mat clovek, aby prezil to, co Prezil hlavny hrdina? urcite je toto film ktory si pozrem jednoznacne este raz.

Flash (2014) (seriál)

po 4* som musel ísť s hodnotením hore, pretože toto je presne to čo mi lahodí. 1. séria je absolútna bomba a ostáva len dúfať, že 2. séria bude držať latku tak vysoko ako tá 1. nemôžem si pomôcť, ale tento spin-off je naozaj vydarený a hneď s Gothamom sú moje top number one tento rok.

Gotham (2014) (seriál)

hneď ako som videl prvú časť, tak som vedel, že mám nový seriál ktorý môžem sledovať bez prestávky. napätie tu jednoznačne bolo, temnota Gothamu tiež a skvelé herecké výkony mi všetko iba znásobili. Ben McKenzie mi perfektne pasoval do role Jamesa Gordona, i keď som mal zo začiatku pochybnosti, 6e ako to bude zvládať.herecká chémia medzi hlavnými postavami funguje a ja sa teším na pokračovanie a dúfam, že tvorcovia ešte viac pritvrdia... ja takéto seriály môžem, tak hor sa do Gothamu.. Po vzhliadnuti kompletnej prvej a casto druhej serie, nemam inu moznost, ako ist s hodnotenim vyssie. Dej serialu sa krasne zatemnuje a zlocinci a gotham su jednoducho uzasni.

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

jednoznačne plný počet bodov a spolu so slovenským dabingom je to nezabudnuteľné a zároveň legendárne... Keby sa dalo žiť v sedemdesiatych rokoch, tak určite v Amerike!

Velká šestka (2014)

Toto nemalo chybu! od začiatku až do samotného konca som sa bavil aj keď príbeh nebol originálny, ale vsetko fungovalo ako malo a byť tvorcom tejto genialnej snimky, tak určite nezostanem iba pri jednej časti. Tuna sa veru fantázii medze nekládli a určite by som si to pozrel, aj ako hraný scifi film, ktorý už samozrejme mame a to su avengeri. Nevadí v animovanej tvorbe su avengeri BIG HERO 6!

Domek z karet (2013) (seriál)

Po prvej casti sa neda poriadne hodnotit, ale mozem napisat pocity ake to vo mne po 1. casti vyvolalo. Naozaj som necakal, ze serial o politike ma takto krasne chyti.. bude zaujimave sledovat sled udalosti v dalsi castiach a mozem povedat, ze ma to bavilo a snad si udrzi latku vysoko. Kevin Spacey je ako robeny na tuto rolu, neskutocne mu sedí a uziva si rolu Francisa.. Tak sa teda pustme do dalsieho serialoveho dobrodruzstva.