Sinister 2 (2015)

Líbil se vám původní Sinster?? Tak si tohle proboha nepouštějte!!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Velice intenzivní. Atak medvědice je jedna z nejlepších scén za dlouhou dobu. Škoda jen že někteří režiséři ve svém honimírství přestřelují stopáž nad únosnou míru, Iňářitu nevyjímaje.

Everest (2015)

Natočené je to parádně, což o to. Jen se nemůžu vžít do postav, které páchají dobrovolně sebevraždu. Ty slzy a city na konci na mě absolutně nefungují....chcípli? No tak tam ti kokoti nemají lézt, že?

Purpurový vrch (2015)

Výborná pohádka pro dospělé s luxusním vizuálem, který umí jen del Toro.

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Pro mě jeden z filmů roku. Dokonalá režie, precizní herci, výborně dokreslující mjůzik.....jako kdyby Fincher s Mannem měli miminko. A to je veliká pochvala.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Dobře, Oskara za scénář to asi nedostane, celé je to vlastně recyklované. Ale proč ne, když něco funguje..... Natočené je to božsky.

Bloodsucking Bastards (2015)

Docela povedená kancelářská upíří komedie...jen je škoda že trvá než se rozjede.....

Vlna (2015)

Norové vzali San Andreas, zmačkali do kuličky a strčili do ánusu. Jo, jasně...je to plný klišé, ale kterej katastrofickej film není? Parádně natočeno.

Spící agent (2015)

Námět je vskutku originální, nikdy jsem to neviděl třeba tady: Conspiracy Theory, nebo tady: The Manchurian Candidate. Ftip a humor nefunguje vůbec, akce jakž takž, ale nic světoborného. A to hulení jsem nepochopil vůbec, jako to mělo bejt cool?? Zbytečný film.

Hodný dinosaurus (2015)

Pixar pod taktovkou Disneye zcela rezignoval na originální námět. Animace přírody neskutečně nádherná, příběh cílený na mladší diváky. Moje dcery samozřejmě hodnotí 5*