Kosti a skalp (2015)

Hodně pomalé tempo ostře kontrastuje s brutalitou v závěru. Jako vy vás někdo po hodině a půl praštil boxerem do xichtu. Tohle jsem fakt nečekal a trošku se mi navalilo. Asi stárnu. Ale kdo mohl vědět že se slow western změní v kanibalský horor??

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Stokrát převařená teen sci-fi postapo polívka. Předvídatelné, plné klišé a.... jéžiš zombíci sou kůl, šoupni je tam!

Ant-Man (2015)

Stejně jako je Ant-Man malý, dostal i takový menší a komornější filmeček. Lehce v humorném tónu, občas příliš ukecané, vadila mi Lilly s tou její příšernou parukou...ve finále je to ale zábavné tak na 75%. A to jde. I když mám pocit že se z mravenčáka stane v budoucnu typický sidekick. Podle klasické potitulkové scéně bude přicmrndávat tomu rozmraženému vlastenci......

Město 44 (2014)

3/5 s odřenýma ušima. Mladí a neklidní svalnatí polští povstalci ve víru války. Tančící radostí dokud nezačnou létat kulky. A i tak si uprostřed palby stihnou vylizovat mozky. Prvních 40 minut dost nuda, pak to začne být sympaticky krvavé. Zároveň ale i úsměvné, což asi nebyl záměr. Zbytečné zpomalovačky za zvuku elektrických kytar tomu nepřidají. Takové polské válečné Stmívání.

Hitman: Agent 47 (2015)

Utrpení..... proč já se dobrovolně tak mučím?? Tohle je bullshit neskutečnej!

Naše dovolená a jiné pohromy (2014)

Velice sympatická rodinná komedie, navíc plná britského humoru...jen škoda že ke konci začne být příliš pohádková. Ale úsměv na xichtě vyloudí a příjemně zahřeje. Skoro jako whisky.

Přeludy (2015)

Celé je to vlastně zoufalé. Hlavní hrdinka nezahraje ani orgasmus v pornu, i když jako majitelka vinohradu chodí po něm na podpatcích a oblečená jako kurva. Prostředí vypadá jak z pohádky od disneyho a Sheldona mi bylo vyloženě líto. Co překvapivě.....překvapí je konec, který je vskutku lehce nečekaný. A ten zvedá celý film na krásných 40%

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Žánrová retro jednohubka s parádní hudbou a precizní režií....kterou ale znovu vidět chtít nebudu a na kterou si po týdnu asi ani nevzpomenu.

Uzavřený kruh (2013)

Takový solidní průměrný právnicko-konspirační thriller. Neurazí, zabaví a z hlavy vyšumí.