Banda (2019) (seriál)

Jeden z... Ne! Tohle je nejlepší, nejvtipnější, nejbrutálnější a zároveň nejzábavnější seriál podle comicsu ever! Že je Ennis jeden z mých top komixových pissálků je daný, ale tady mají nemalou zásluhu hlavně tvůrci seroše, kteří se nebáli jít do toho po hlavě... přímo do prdele. Protože doprdele tohle je fakt genitální!!

V pasti: Barcelona (2023)

To nepochopíš.... Byť měl film docela slušné momenty, celé vyznění (dopředu v podstatě jasné) mě prostě nebavilo. Twl, když věříš v boha, dobrovolně se vzdáváš nároku na jakoukoliv průkaznost. A těch lidí je asi dost. Mají smysl života, ale taky krize víry, právě z důvodu nemožnosti cokoliv dokázat. A když máš konečně o co tu víru opřít...tak... Prostě z mého pohledu je to kravina.

Vražda v Paříži (2023)

Oba představitele hlavních rolí mám rád. Ale tohle nebavilo ani mě a evidentně ani je. Recyklujeme, páč máme podepsané smlouvy, teď ale hlavně rychle... ať je to za námi.

Velký dar (2017)

Tak nevím, ale i když tam nikdo neumíral, nepotýkal se z vážnou nemocí a neopouštěl na věky věků... nějak mě to... Měl bych si při sledování filmů přestat tyhle věci promítat do vlastního života.. Styď se vole. Takhle bulet.

Reminiscence (2021)

Ještě v polovině tohoto unylého příběhu jsem si říkal že se to přece jen musí rozjet - když už konečně začalo to vyšetřování... Omyl. Přepálenou stopáž bylo čím dál větším utrpením sledovat  a během "dramatického" finále jsem to nevypnul jen protože mi bylo líto času který jsem do toho investoval. A ovladač byl strašně daleko... na druhé straně sedačky.

Carter (2022)

Myslel jsem že to možná bude akční nářez roku, nekompromisní a brutální zážitek, ale bohužel to tak úplně není. Brutálně je to akorát dlouhé. A i když se filmaři snaží jak mohou, na tolik materiálu asi nebylo dost peněz a v některých ohledech je to zoufale vidět. Včetně nepovedeného, do očí bijícího a tím pádem ze zážitku vytrhávajícího CGI. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale jednu přidávám za tu snahu tvůrců která je filmu vidět.

Hypnotik (2023)

Ano je to strašná blbost, ale narozdíl od jiných členů ČSFD mi to přišlo jako opravdu nezábavná blbost. Rádoby šokující zvrat ve druhé třetině filmu ho poslal definitivně tam kam pomalu mířil...  do ánusu. Podle traileru to nevypadalo tak špatně, ale opravdu to špatné bylo. Nevím co se s Rodriguezem stalo, ale ten už nahoru nevyleze. A Ben Affleck... Ne že by předtím byl kdovíjakým hercem, ale tady bylo ještě navíc vidět jak se strašně nudí a nemá co hrát (nebo předstírat že hraje).

To Catch a Killer (2023)

Twl, pecka! Takhle dobrej krimi thriller jsem neviděl určitě několik let. Perfektní atmosféra, uvěřitelné postavy a způsoby vyšetřování a ty herci.... Shailene Woodley mě velmi překvapila - jak výborně svoji roli zahrála. Ale Ben Mendelsohn absolutně exceloval. A jelikož tihle dva v podstatě neslezou z plátna, je na co se dívat. Fakt jsem si to jejich herectví nesmírně užíval, o filmu jako takovém ani nemluvím. Opravdu na tohle mrkněte, doporučuju! 5/5

Sisu (2022)

Helander chtěl být Tarantínem a natočit Džon Wyka, nebo Nobódyho, ale zůstalo to celý někde napůl cesty. Mám pocit že by tento snímek potřeboval - buď stříhat a udělat z něj kraťas, nebo přidávat scény (např. větší využití znásilňovaných princezen a vůbec celé kolony nácků) a vyházet ty zbytečné "oddechovky" mezi akcí. Snaha se cení, příště ale lépe prosím!