Rychle a zběsile 10 (2023)

O fous lepší než předchozí díl. Vyplachovací blbiáda ve slušném provedení. Jen mi přijde že všichni herci vědí v čem hrají a hrají podle toho - jen Vin Nafta se snaží o shakespearovské umění a povyšuje tento snímek na nechtěnou parodii. Ale zase je po celou dobu zdrojem zlého a dopeklapřivádějícího smíchu - alespoň u mě.

Seveřan (2022)

Očekával jsem malinko něco jiného... a do poloviny filmu se trochu ošíval. Ve finále to ale byl velmi působivý zážitek.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Dostal jsem přesně to co jsem očekával. Nadstandartní vizuál, Reevesovo úsměvné neherectví a meganálož parádní akce. Téměř tři hodiny utekly jak voda a  ani na okamžik jsem se nenudil.

Úsměv (2022)

Tohle mohl být nadprůměrný horor... jen škoda že scénář počítal s hlavní hrdinkou která je úplně debilní. Hlavně její chování při "hledání pomoci" a "svěřím se svým blízkým, ale opatrně ať si nemyslí že jsem úplně debilní" je úplně debilní.  Jasně že většinou se postavy v tomto žánru moc racionálně nechovají a dá se nad tím přimhouřit oko, ale ne když je někdo takhle úplně debilní. Zlatá medaile na olympiádě Úplných debilů zaručena.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Jasně, vliv a styl Raimiho je vidět a v rámci názvu snímku je toto asi splněno, ale tak nějak mi to stěhování z lesa do, sice ponurého a dostatečně creepy, baráku ale nesedlo. Slušný slušný gore, pár ftipnejch okamihů a celé je to dosti koukatelné.

Manželská historie (2019)

Hele děcka... jestli ty jsi připraven pokleknout a požádat a ty jsi připravena přijmout, dejte tomu ještě ty dvě hoďky a pusťte si před tím tenhle film. Protože, i když ten váš příběh nemusí mít vůbec stejný konec, tak v jeho průběhu se určitě ocitnete v podobných situacích. To mi věřte. Tak ať víte a držím palce. Jo a neberte to jako varování, ale spíš jako přípravu. A vám ostatním tenhle film jen doporučuju. Je fakt dobrej. Je skvělej.

V ráji (2023)

Tohle se skopčákům povedlo. Skvělej námět, zpracování velmi solidní, výborná hudba a herci kteří hrají. Víc takových scifíček!

Snafu: V háji jako obvykle (2023)

Ne. Bohužel se to nepovedlo. Snaha se cení, ale když jsem v závěru viděl pěnovou bitku která vypadala jako mydlinkové finále z úplně jiného filmu...chtělo se mi plakat.

Nimona (2023)

Jako animák super. A když se na to koukám s dcerama a vůbec se v jejich pubertálním věku nepozastavujeme nad tím že i dva kluci nebo dvě holky se můžou mít rádi, chodit spolu a bejt spokojený, že nám to přijde úplně v pořádku a normální a nemáme potřebu to jakkoliv komentovat...Sorry woe, ale v tomhle jsem na sebe jako na fotra hrdej. Protože kdyby tady místní chytroprdové a kritici filmů a a hlavně ostatních přestali neustále řešit duhovost a vpustili si do těch svejch minimozků to že každej z nás je svobodnej jedinec, že je jedno jestli máš mezi nohama kasičku nebo volně zavěšenej motiv, protože jsme si rovni a přestali si zasírat myšlenky pokroucenejma názorama ... možná by zjistili že jako animák je ten film opravdu super.

Banda (2019) (seriál)

Jeden z... Ne! Tohle je nejlepší, nejvtipnější, nejbrutálnější a zároveň nejzábavnější seriál podle comicsu ever! Že je Ennis jeden z mých top komixových pissálků je daný, ale tady mají nemalou zásluhu hlavně tvůrci seroše, kteří se nebáli jít do toho po hlavě... přímo do prdele. Protože doprdele tohle je fakt genitální!!