ABCs of Death 2.5 (2016)

Musím se přiznat,že jsem tento díl shlédl pod zmínkou,že se jedná o druhé pokračování,což není.Čeká Vás 26 krátkých povídek a každá stojí za starou bačkoru...až teda na jednu,která trochu vzbudila zájem.Nejedná se o žádnou projekci u které by měli kladně pokyvovat hlavou hororoví znalci.Jedná se o ztrátu času,která i přes nenáročný promítací čas děla snímek nedokoukatelným.ZTRÁTA ČASU!!!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Protože oficiální text distributora je příliš zdlouhavý,tak jej raději pro tentokrát vynechám.Viděl jsem už Abrahama jak se "mlátil" se zombíky a tentokrát půjde proti upírům.V porovnání se zmiňovaným snímkem se Zombií tematikou jde o měřítko 100:1.Lovec upírů je určitě lepší.Už díky vizuální stránce a částečné choreografii.Od scénáře si nic neslibujte,příběh je opravdu slabý.A herecké obsazení je průměrné.Kategorii hororu taky neberte vážně.Škoda,že se film od poloviny začne nudněji odvíjet.Opět je tady snímek ,který Vám zkrátí jeden z nudnějších večerů. PRŮMĚRNÝ LINCOLN!!!

Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) odpad!

Společnost Asylum se opět snaží asi o nejnudnější a nejblbější film.Je to hrůza po všech stránkách-zombíci k smíchu,herci nudní,dialogy blbé,efekty nic moc,zvuk je taky o ničem a kamera působí,jak kdyby to natáčeli amatéři.Nemrhejte vašim časem na takovou koninu a běžte radši někam ven. ODPAD!

Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Na tuhle sérii jsem narazil náhodou a musím říct,že jak malé děti,tak i dospělého člověka dokážou zaujmout.Třetí díl není ničím výjimečným od předešlých dílu,najdete zde akorát novější směs písniček.A když slyšíte zpívat šest malých veverek tyhle hitovky,tak Vám to vykouzlí úsměv na tváři.

Amazing Spider-Man (2012)

Musím se přiznat,že od první trailerové kampaně jsem byl k tomuhle snímku skeptický.Naštěstí není důvod k obavám.Je trochu smutné,že se v první polovině filmu dějí skoro ty samé "věci" jako v předchůdci tohoto komiksového hrdiny.Trochu jiné situace,kulisy a jiní herci,dalo by se říct,pokud byste propásli prvních padesát minut,moc by se nestalo.Pak už je vše jinak (což je pochopitelné :-) ).Líbilo se mi zpracování "nového záporáka" se kterým to Spidey nebude mít lehké.Dokonce je ve filmu vložena i odlehčující humorná složka,takže se i zasmějete( asi 3x),hlavním bavičem bude především hlavní hrdina.Dokonce si na nového představitele zvyknete a příjmete,že Spidermanem je teď on.Průměrná střihová práce, kvalitní efekty(někdy hodně digitální) a sympatická "milenecká" dvojice.Na rozpočet 230 melounů se,ale dalo udělat ještě o něco víc.Sečteno,podrženo je to v celku fajn podívaná.Jsem zvědavý:JAK SI VÁS CHYTNE DO SVÉ SÍTĚ?