Matrix Resurrections (2021)

Sice zdlouhavý start, ale pak si film sbírá body za efekty, hudbu nebo choreografii soubojů. 7,5/10

Konkurs (1999)

Nejstrašnější byla stopáž a pohled na mrtvého psíka...

Hra o trůny: Poslední hlídka (2019) (TV film)

Dokument, který se hodně zaměřuje na štáb a komparz, než na samotné hvězdy. Celkový dojem kazí dlouhá stopáž.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Četl jsem knihy několikrát. Viděl jsem filmy několikrát. Ale dokument ve mě nezanechal nic, kvůli čemu bych se měl k němu ještě někdy vrátit. Emoce, které se z vás snaží dostat rozslzené oči tvůrců a herců nechají vaše oko suché. Ve své podstatě jsem vyhlížel konec tohoto setkání.

K zemi hleď! (2021)

Satira při které budete přemýšlet do které skupiny lidí se řadíte. 7/10

Harry Potter: Bradavický turnaj čtyř kolejí (2021) (pořad)

A máme tady Nebelvír a Mrzimor. Za Nebelvír naskakuje 15 let stará mulatka, dospělá černoška a černoch. Mrzimor zastupuje bukvice, obézní černoška a téměř 80let starý belošský heterouš(snad). Mezi nimi moderátorka, která vše zdlouhavě obkecává. Otázky, které dotyční musí zodpovědět není žádnou výzvou. A tomu vše přihlíží z každé strany cca 80 fanoušků soutěžících kolejí, kteří se celou dobu dusí v respirátoru a s tématickou rouškou zároveň na čumáku. Jde o nudu. Hvězdu dávám za herce z filmů HP, kteří se aspoň na chvíli mihnou na obrazovkách aby položili soutěžícím otázku.