K4sum1

K4sum1

Česko

<< předchozí 1 2 3
    • 8.3.2019  19:22
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

Jedno jméno: Russel.

• 23.8.2018  13:37

Nightwish jsou prostě má srdcovka a Floor je metalová bohyně. To co ona vyzpívá, to nedokáže žádná jiná. Ona je dokonalou kombinací Tarjy a Anette. Celý koncert je skvost, ale třešničkou na dortu je Ghost Love Score a závěrečná nota od holandské bohyně.

• 11.8.2018  16:22

Jack Jack je prostě zlatíčko :)) I když jsem v sále byla mezi asi tak 10% dospělých, náramně jsem si to užila. A původní dabing mou nostalgii jen mnohoznásobil.

• 13.7.2018  19:43

Čekala jsem 9 let na pokračování, během čehož jsem několikrát přečetla mangu od začátku až do konce. Už jsem ani nedoufala, že by mohli pokračovat a hle.. tady to je. Teď jen doufat, že to dotočí až do finálového polibku :)) Team Kaname!

• 25.5.2018  08:58
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

"This isn't it! This isn't it! This is so stupid! This is just a napkin. This isn't it! It's a fuc*ing stick!" Jo a pane Kop1x, Eliza nebyla vůbec naivní, jak si myslíte. Ona moc dobře věděla, že tohle není imunita, ale tím, že jí zahrála, a Ozzy byl natolik hloupý, že se prozradil, že jí vyrobil, ho prozradila, že má on opravdovou skrytou imunitu, což také vedlo k jeho vyřazení. Eliza je velmi podceňovaná hráčka, ale je lstivá a velmi inteligentní. To by asi nebyla (tehdá) na právnické škole :)) Jinak vítězství naprosto zasloužené. Parvati je královna Survivoru, fyzicky silná, takticky úžasná a hrozně sympatická.

• 13.5.2018  16:39
    47 metrů (2017)

Film překvapivě velmi dobrý. Napínavý od samého začátku, kdy se ponoří, až do konce. Abych si po celou dobu držela hlavu v dlaních kvůli napětí se jen tak nestává, ale 47 metrů to překvapivě dokázal. Když se zdálo, že to ta její mladší sestra přeci jen přežila, říkala jsem si "No to je zas kokotina. Ona snad porazila 8 metrů velkýho žraloka. Ale jo, jsem ráda, že to přežila." ale ten konec mi opravdu vyrazil dech.

• 30.4.2018  18:12

Že film, který má v sobě naráz plnou pr**l akce, vizuální efekty, že mi ještě teď stojej všechny chlupy na těle, humor, romantiku a skvělý scénář neexistuje? Dámy a pánové, Avengers: Infinity War to plně zastupuje a po právu. 10/10. 5*. 100% !!

• 20.4.2018  15:45
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Řada, která objevila dvě současné legendy této hry, Ozzyho a Parvati.

• 25.3.2018  14:23

5* Rupert, Sandra a prolhanej Johny (No)Fairplay. Doufám, že mu dala babička pohlavek :D

• 23.3.2018  15:23
    Kdo přežije: Amazonie (TV pořad) (2003)

Wow a to jsem si myslela, že bez skrytých imunit, ostrovů vyhnanství atd. budou starší řady Survivoru (jak tomu bylo až do této řady) docela nuda, ale sakra.. kasting na tuhle řadu se vážně povedl natolik, že jsem měla až několik favoritů na celkové vítězství a oblíbenců jakbysmet. Oblíbenci: Jenna, Rob, Christy.

• 14.2.2017  20:12

Rozhodně jedna z nejlepších sérií, tolik zvratů a napínání se jen tak nevidí. A dle mého to měla vyhrát Parvati, to jak hrála bylo brilantní. Ten tah s dvěma symboly imunity.. no seděla jsem tu s pusou dokořán.

• 23.9.2016  13:53
    Varieté (2010)

Já ten film prostě miluju.. Děj a scénář samozřejmě nejsou nijak složitý, ale ten její hlas.. bože. To nemá žádný jiný člověk na planetě. Scénu, kdy poprvé začne zpívat na živo, jsem si pouštěla snad milionkrát a vždy jsem měla husinu. A Express? Tak tu prostě zbožňuji..

• 8.8.2016  17:20

Miluju tu mangu, miluju to anime. Kéž by byla druhá série. Komu se anime líbilo a nečetl mangu, určitě to napravte, stojí to za to. Jen mi trochu vadí, že se anime nedrželo 100% mangy, protože by tomu vůbec neuškodili. Např. to jak skončilo anime, v manze vůbec nebylo, tudíž kdyby chtěli udělat druhou sérii (jako že jsem četla, že má být v roce 2017), tak nevím jak to chtěj udělat, protože vztah Haruhi a Tamakiho, co se opravdu romantické části týče, se v manze můžete dočkat až tak od 50+ kapitoly, kdy si své city nejprve uvědomí ona (ano, on je prostě baka :D). No prostě kdyby někoho mrzelo, že anime skončilo a neví, jak to s postavami dopadlo, přečtěte si mangu. V některých částech ke konci jsou pohledy do budoucnosti, jak to s nimi dopadlo (Honeyho mě opravdu pobavila :D)

• 18.6.2016  20:48

Zrovna před chvílí viděno v kině a jsem spokojená. Když pominu fakt, že jsem v téměř přeplněném sále byla jedna z mála dospělých, co ještě ke všemu nejsou jen doprovod, tak jsem si to opravdu užila. Potěšil mě hlavně původní dabing a mini filmeček před Dory se jménem Ptáčátko. Pixar prostě umí a tady to opět předvedli. Nová postava chobotničáka mě naprosto nadchla, ale jednou stačilo. Nemám zrovna pocit, že by to byl film, který bych chtěla vidět víckrát. I tak příjemná nostalgie a proto 5* :)

• 10.6.2016  14:28

"Když jsi z Afriky, proč jsi bílá?" jedna z mých nejoblíbenějších komedií. Je sice naprosto stupidní, ale tenhle humor mám já osobně dost ráda.. :D

• 10.6.2016  14:26

5* jako tady není o čem.. Moje srdcová záležitost spolu s Protivnýma, sprostýma holkama.. :D

• 13.5.2016  20:53
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Bez komentáře nejlepší sitcom všech dob. Ty dnešní rádoby vtipný seriály mu nesahají ani po kotníky. Viděno snad 50x a prostě mě to pořád baví a rozesmívá. PS: Phoebe je nejlepší! :)

• 23.4.2016  23:47

Krásně zpracovaný film s poutavým prostředím džungle. Vizuálně opravdu špičkově provedeno. Příběh vcelku jednoduchý, ale s tím vším okolo to prostě perfektně ladilo.

• 14.4.2016  21:42

Mistrovsky jsem se bavila. Reese je moje nejoblíbenější herečka a Sofia je prostě extratřída. Její přízvuk a komediální um, mi vždy dokáže zpříjemnit den. Opravdu nechápu to nízké hodnocení. Skvělá komedie :-)

• 19.3.2016  15:12
    W.I.T.C.H. (TV seriál) (2004)

Další ze seriálů mého Fox Kidsového/Jetixového dětství. Nemluvě o velmi poutavé úvodní písni, kterou znám nazpaměť ještě teď po těch letech :D Oblíbená postava Hay Lin a ten srandovní zelený smrdutý trpajzlík, jehož jméno už si nevybavím :D

• 21.12.2015  19:07

Neumím si bez Lásky nebeské představit Vánoce.

• 13.6.2015  20:08

Víte co? Co takhle vymazat zbytečný 3 díl, který byl opravdu slabý a dosadit za něj tento opravdu povedený pokus? Já se bavila. Nechybělo napětí, nechyběla akce, ani vtip. Husí kůže pokaždé, když začne hrát ten úžasný theme song od Johna Williamse také nechybělo. Když pomineme sentimentální vztah mezi hlavním hrdinou a jeho vycvičenými mazlíčky Raptory, což by se těžko mohlo stát, ale holt to k tomuto dílu patří, tak jednoznačně 5*. Krásná nostalgická vzpomínka na 1 díl, na kterém jsem vyrůstala a proč i dodnes prostě miluju dinosaury.

• 12.3.2015  19:11

Nemůžu jinak než 5*. Takhle romantická komedie je totiž moje srdcovka. Většina lidí na otázku "Jaká je vaše oblíbená romantická komedie?" asi řekne Kamarád taky rád, ale to je pouze z těch novějších filmů. Na tohle se můžu dívat 50x a stále to bude jako poprvé. Stále se budu smát tomu, co mu Andie provádí a co on musí vytrpět, aby vyhrál sázku. Ať žije Cruel, král válečníků a Celine Dion!

• 22.12.2012  00:23

Né že bych byla nějaká veliká fanynka Twilight ságy.. ale z tohoto dílu (jak 1. části tak 2.) jsem byla naprosto unešená... Lidi to hodnotí negativně už jen co o tom slyší a je vidět že mnoho znich buďto plně nevěnovalo pozornost filmu, nebo se stydí uznat, že je to prostě výborný film a nejlepší díl z celé série. Konečná bitva mě natolik nadchla, že jsem si jí musela pouštět pořád a pořád dokola^^ Belle to jako upírce móóc sluší, jak řekl můj oblíbenec skvělý Aro "Ah.. young Bella. Immortality suits you." :P A malá Renesmé? Roztomilá^^

• 20.10.2012  16:20
    Diktátor (2012)

:DDDDDD geniální! Já Sashu prostě žeru :D Nevím jestli byl lepší Borat nebo Diktátor fakt se nemůžu rozhodnout.. :D (Aladeen právě pomohl s odrozením dítěte na podlaze v obchodě.) generál Aladeen: Mám špatné zprávy. Je to holka. Kde je odpadkový koš? "Aladeen změnil přes 300 Wadiyanský slov na "Aladeen". Včetně slov "pozitivní" a "negativní". Což způsobylo velký zmatek.. U doktora.. Doktor: "Chcete "aladeen" zprávu nebo "aladeen" zprávu? Pacient: "Eeeh.. "Aladeen" zprávu? Doktor: "Jste HIV "Aladeen".

• 20.10.2012  16:16

Proč tak nízké hodnocení? Vždyť je to naprostá bomba =D Celej film jsem se smála od ucha k uchu, nemůžu si pomoct, ale tehle jednoduchej humor prostě žeru !

• 24.9.2012  22:19

Ten film... mě naprosto dostal. Brečela jsem u Marley a Já, brečela jsem i u Hachika. Takovou oddanost a věrnost jakou plemeno Akita dokáže.. a nejen toto plemeno každý pes. Když si představíte, že někoho milujete víc než svůj život a z ničeho nic vám odejde.. Jak na něj celých 10 let čekal než sám musel odejít.. Jsem jednoduše ráda že jsem si u tohoto skvělého filmu mohla pročistit oči :)

• 7.9.2012  20:26
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Sleduju Naruta už léta a pokaždý se nemůžu dočkat nové epizody. Kvalitní anime, příběh i soundtrack, dokonalost až na zbytečně zdlouhavé a nudné fillery. Shippuuden je o stupeň nadupanější než normální Naruto. Dospělejší, akčnější a hudba? Geniální!

• 3.7.2018  22:32

Tak nízké hodnocení, pro tak skvělý biják? Dokonce bych řekla, že se mi to o chlup líbilo více, jak jednička. Pomalu co scéna, to dinosaurus a o ty přeci jde. Při scéně s Brachiosaurem jsem si dosti poplakala, aby ne, když tyto překrásná stvoření zbožňuji již od útlého dětství. Film rozhodně nepostrádá jump scary, ty si tu užijete dosyta. Už od začátku vás pořádně napumpuje a pokračuje tak až do konce. Konec jasně značí, že musí přijít další díl a já se na něj těším.

• 28.6.2018  21:30
    Kdo přežije: Gabon (TV pořad) (2008)

Skvělá Sugar, Bobovi falešné imunity a kupa blindsidů.

<< předchozí 1 2 3