• Romantický

Vrtěti ženou (2011)

Plytká agitace. Nebýt Rupperta Everetta, co by šílenéh vynálezce, vůbec by se to nedalo. Nebo tak nějak, jak tu píše paasha.

Agent Vinod (2012)

Takový elitní agent a tolik školáckých chyb. Třeba to, jak dovolil Colonelovi, aby si přivolal pomoc. Aspoň telefon mu měl sebrat.

Chaalis Chauraasi (2012)

Chaalis Chaurasi = 4084 = espézetka jedné ukradené policejní dodávky = bezva střílečka - střílečka to především. A taky jeden trochu zbytečný flashback. Ale bez toho by to snad v Indii ani nešlo. Nízkorozočtové na každý pád, ale jak často člověk vidí společně si trsnout arthousové herce Naserruddina Shaha, Kay Kay Menona a Atula Kularniho? Settings Zaala

Royal Bengal Rahasya (2011)

Standardní Feludův příběh, tentokrát o slavném spisovateli a lovci bengálských tygrů. Sandip Ray točí detektivky dle scenářů svého otce Satyajita. Ovšem poslední film, kde se v roli zmateného spisovatele Jatayu setkáme s Bibhu Bhattacharyou. Zemřel v září 2011.

Umělec (2011)

SPOILER: Pátá hvězda za happy end.

Král z ostrova Bastøy (2010)

No, když filmy vidí moc lidí, množí se tu kydy. Hřeje mě u sdrce, že jsem tomu filmu svým dílem pomohla k těm kydům a dvěma stovkám hodnocení.. :-)

Happy End (2011)

Zas ani jedna normální postava v celém filmu. Ale své kouzlo některé postavy měly.

Tapas (2005)

Tak včera jsme si pustili tenhle film. A když jsem ho pak chtěla ohodnotit, vidím, že už jsem to udělala před dvěma lety. Zásadně hodnotím jen to, co jsem viděla. Ale vážně, vůbec mi nebyl povědomý. Kde je chyba? Díky Institutu Cervantés, že si tam ty filmy můžeme půjčovat stále dokola. :-)